Rüyada Sakallı Kadın Görmek

Rüyada sakallı kadın görmek; kişiye göre birçok mesaj içerebilir. Rüyada sakal kişinin yaşayacaklarına gösterge olan önemli bir imgedir. Bir rüyayı yorumlamaya başlamadan önce, tüm ayrıntıları hatırlamak gerekir. Rüya literatüründe her nesnenin ayrı bir ifadesi olacağından gördüğünüz nesnelerin anlamlarına baktığınızda rüyanın açıklaması da değişecektir

Rüyada sakallı kadın görmek; kişinin yanlış yaptığına ve bir başkasından rehberlik alacağına işaret eder. Biriyle kavgası varsa haysiyet ve cesaretle o savaşı kazanması anlamına gelir. Bazı rivayetlere göre bir kadının kendisini sakallı görmesi; gebe kalacağına, zaten hamile ise, bir çocuk doğuracağına veya hasta olur. Bir başka tabire göre evli ise kocası ya da oğlunun zenginliği artar ya da bu kocasını kaybetmesine tabirdir. Rüya gören bir dul ise, bu o onunla uyumlu, çalışkan bir adam ile evleneceğine yorulur.

Rüyada Sakallı Çocuk Görmek

Rüya sahibinin gördüğü rüya çok uzun yaşayacağına yorumlanır. Hamile bir kadın böyle bir rüya görürse bir evlât edinmesine işarettir. Bazı tabirlere göre bu ilginç, olağanüstü olaylara, afetlere, kötü haberlere işaret eder.

 Rüyada Sakalını Tıraş Eden Kadın Görmek

Rüya sahibinin erkek olması durumunda bu rüya eşi veya ailesindeki bir kadın tarafından onurunun zedeleneceğine, bir kayba uğrayacağına göstergedir.

Rüyada Sakalının Büyüdüğünü Görmek

Rüya gören kişinin bir erkek gibi davranmaya çalıştığına veya saygısızlık yaptığına ya da çile çektiği, zalim bir insanın zulmüne uğradığına yorulur. Kendisinin veya bir başkasının sakalını sevgiyle okşamak, öpmek eksik kararlılık veya irade ifadesidir. Rüyada sakalına bir şeyler yapıştığını görmek; kötü sözler işitme demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (6)

Nur Sabri

annem yuzumde kizil renkte sakal gormus basimda sapka boynumda sal varmis,gulerek anne ben erkeklesiyorum demisim,bu duruma annem cok uzulmus ve aglayarak uyanmis

Canan

Mrb.ruyamda tarlada tütün kiriyorduk.eve geldigimde sakallarimin ciktigini goruyordum.siyah ve uzun sakallar.büyük mermerli br hamam agirip temizlenmek istiyordum ama bir turlu yapamiyirdum.

Seval tokgöz

Eşim ruyasında annesi ile annesinin arabasini ariyorlarmiş ve bir eve girmiş ordada benim annemi ve kardeşlerimi gormuş kardeşlerimden bağzıları yatakta yatıyorlarmiş daha sonra annesini arabasini gormuş ve arabaya binmişler bende varmışım ama beni gormuyo ama orada oldugumu biliyob sonra eline bakiyo elinde beyaz bir krem var ve onu annesinin yuzune suruyo cunku annesinin biyik ve sakallari varmis bu kremi sureyim dokulsun demiş surdukten sonra dokulmuş tek tuk kalmış onlarda dokulur demiş

Havva

Ziyaret için misafirliğe gidiyordum ve aynaya bakınca kendimi gördüm. Sol çene kenarında 4 adet aynı kökten çıkmış ve 10 cm uzunluğunda beyaz sakal gördüm. Çok şaşkın bir halde ben bunu nasıl görmedim, uzamışlar diyorum. Elimle koparmak istedim. Sonra peygamber sakalı diyorlar buna ama ben bayanım böyle duramam deyip elimle bulmaya çalışıp kopartıyorum. Ardından misafirliğe geçiyoruz. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Ayşe

Annem rüyasında sol tarafında sakal olduğunu görmüş. Sakalların çoğu beyaz renkteymiş. Annem şu an 63 yaşındadır. Bu rüyayı yorumlar mısınız?

Mehmet

Rüyamda sevdiğim kızın beyaz sakalı olduğunu görüyorum. Gerçek hayatta beni reddeden ve nişanlandığını söyleyen ancak benim hâla sevdiğim kızı, beyaz sakallı ve saçlarının yan tarafı beyazlamış gördüm. Çekinceli olarak yaklaştım yanına. Beni tersler diye düşünerek, korktum ve yaklaştım. Sessizce sakalların uzamış ve beyazlamış dedim. Kızda sakal olmasını normal karşıladım. Sonra kendisi ters tepki vermedi. Biraz alıngan çekingen ve kendisi de konuşmak istercesine bana baktı. Bu bakıştan güç aldım bende. Kaç günlük diye kulağına fısıldayarak sordum. 5 günlük dedi. Sonra su olsa da içsem dedim. Sende su kalmamış dedim. O da elinde duran 3 fitili avuç içinde salladı ve birkaç damla gibi görünen fakat benim tüm susuzluğumu bitiren suyu bana içirdi. Sonra birbirimize baktık, tebessüm ettik ve yan yana iken rüyamdan uyandım. Bu rüyam ne anlama geliyor?