Skip to Content

Rüyada Sakal Traşı Görmek

Risk ve tehlikeler karşısında önlem almak ve tehlikelerden kaçınmak anlamına gelir. Rüyada sakal traşı olmak iş ya da gündelik hayatla ilgili bazı sıkıntılar içinde olacağınızı gösterir. iş hayatınız ile ilgili önemli kararlar alacak ve zamanla olumlu sonuçların hayatınıza girdiğini göreceksiniz. Yapmayı düşündüğünüz bazı işlerden vazgeçebilirsiniz. Kalp kırabilir ve sonra da büyük pişmanlıklar duyabilirsiniz.

Rüyada Jiletle Sakal Traşı Olmak

Rüya sahibinin arkasından dedikodu yapıldığını gösterir. Rüya sahibinin kulağına gelecek olan dedikodular yüzünden çevresiyle arası açılacaktır. Dedikodunuzu yapan kişilerden uzak duracağınız için çevrenizde kötü kimseler kalmayacaktır. Tartışmaların yaşanacağı bir dönem içinde olacak rüya sahibi temkinli davranmalı ve sabır etmelidir.

Rüyada Berberde Sakal Traşı Olmak

Çevrenizde sizle ilgili karar alınacak bu durum sosyal hayatınızı etkileyecek. Sosyal hayatınızı olumlu ya da olumsuz şekilde etkileyebileceği gibi çevrenizdekiler de daha iyi tanıyacaksınız. Aile içinde huzursuzluğa da işaret eder. Sabırlı şekilde hareket edilmesi gerektiğini gösteren uyarı verici bir rüyadır.

Rüyada Başkasının Sakal Traşı Olmasına Tanık Olmak

Rüyayı gören kişinin tanıdığı sakal traşı oluyorsa o kişiden uzak durmalıdır. Tanımadığınız kişi sakal traşı oluyorsa birden fazla düşmanınız olduğuna işaret eder. Çevrenizde iyi niyetli olmayan kişiler vardır. Alınacak kararlar riskli olabilir ve kötü sonuçlar doğurabilir. Maddi anlamda parasal sıkıntı içine girecek olan rüya sahibi bir süre tedbirli davranmalıdır.