Rüyada Sakal Tıraşı Olmak

Rüyada sakal tıraşı olmak, rüyayı gören kişinin vermek durumunda kalacağı kararlar olarak tabir olunur. Rüya sahibi iş yaşamında ya da ortamında bazı değişiklikler yaşamaya karar vermesine delalet eder. Bunun yanı sıra rüya sahibinin yaptıktan sonra cayacağı bir durumu yaşayacağına da tabir edilir.  Rüyada cayılan şey iyilik ya da sevap işlemekten cayma olarak da görülebilir.

Rüyada Tıraş Olduğunu Görmek

Rüyada tıraş olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin düzenli bir yaşam seçeceğine, dinen de vazifelerini yerine getireceğine delalet eder. Rüyada tıraş olduğunu görmek, rüya sahibinin hayır duaları alacağına, hak yolunda ilerleyerek mevkisini yükselteceğine de delalet eder. Aynı zamanda bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin dertlerinden kurtulacağına, hasta ise şifa bulacağına da tabir olunuyor.

Rüyada Sakal Kestiğini Görmek

Rüyada sakal kestiğini görmek, rüyayı gören kişinin elinden ummadığı bir paranın çıkacağına, paranın eksilmesine, harcama yapmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda yapacağı mecburi gider karşısında bütçesinde oluşacak olan açığa tabir olunur. Bu sebep ile de rüya sahibinin bir süre sıkıntı yaşayacağına tabir ediliyor.

Rüyada Başkasının Sakal Tıraşı Olduğunu Görmek

Rüyada başkasının sakal tıraşı olduğunu görmek, rüyayı gören kişi sakal tıraşı olan kimseyi tanıyor ise o kinin etrafında bulunan düşmanlarının olduğuna delalet eder. Rüyada tıraş olan kimseyi tanımıyor iseniz bu sizin etrafında dolanan düşmanlara delalet eder. Rüyada başkasının tıraş olduğunu görmek uyarıcı rüya özelliği taşır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın