Rüyada Sahne Görmek

Rüyada sahne görmek, rüya sahibinin iş hayatında büyük yeniliklere gideceğine, özgün yenilikler sayesinde çok başarılı olacağına ve kişinin işinde terfi alacağına delalettir. Rüyada sahne görmek aynı zamanda rüya sahibinin kendisini, hayatını ve düşüncelerini yenileyeceği manasına da gelmektedir. Rüyada sahne görmek aynı zamanda hayatın bir oyun ve oyalanma olduğu, kişinin bunun farkına varması için bir işaret olduğu da rivayet edilir.

Rüyada Geniş Sahne Görmek

Rüyada geniş sahne görmek, sahnenin büyüklüğüyle doğru orantılı olarak rüya sahibinin hayatındaki yeniliklerin, güzelliklerin ve başarıların artacağı rivayet edilir.

Rüyada Taş Sahne Görmek

Rüyada taş sahne görmek, iş hayatındaki bazı konulara yeni bir soluk getirerek büyük başarılar, maddi kazançlar ve güzel mevkiler edinileceği anlamına gelir.

Rüyada Tahta Sahne Görmek

Rüyada tahta sahne görmek, rüyayı gören kişinin çok az çaba ve çok az zaman harcayarak büyük başarılar elde edeceğine delalet olur.

Rüyada Metal Sahne Görme

Rüyada metal sahne görme, rüyayı gören kişinin yakın arkadaşları ile ya da akrabaları ile ortak bir iş yapacağı manasına gelir.

Rüyada Yıkılmış Sahne Görmek

Rüyada yıkılmış sahne görmek, rüya sahibinin mevcut işindeki sorunlar sebebiyle işinden uzaklaşıp, gönlündeki işe yöneleceğine ve daha iyi başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada Parlak Sahne Işıkları Görmek

Rüyada parlak sahne ışıkları görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatındaki güzel değişimlere en kısa zamanda ulaşacağını alamet eder.

Rüyada Sahneye Çıktığını Görmek

Rüyada sahneye çıktığını görmek, fiziksel olarak değişime gitmeniz gerektiğini işaret ettiği rivayet olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın