Skip to Content

Rüyada Saha Görmek

Rüya sahibi, düşmanları vardır ve düşmanlarını yenecektir. Rüyada saha görmek rüya sahibinin cesur ve yılmayan biri olduğunu gösterir. Sevdiklerini koruyan ve kollayan biri olup, çevresinden her zaman takdir toplar. Güvenilir bir yaşam için riskleri hayatından uzak tutar. İyi bir yaşam için eline geçen fırsatları iyi değerlendirir. Saha ne kadar büyükse işleri o denli açılacaktır. Doğru bir bakış açısı kazanacak olan rüya sahibi mantıkla her olayın üstesinden gelir.

Rüyada Halı Sahada Olmak

Rüya sahibi iş konusunda başkalarıyla birlikte hareket ederse daha başarılı olacaktır. Takım olarak daha güçlü işler başaracak olan rüya sahibinin iş ortakları da akıllıdır. İşinde çok başarılı olacak ve rakipleri karşısında üstün duruma gelecektir. Halı saha boş ise rüya sahibinin yalnız bir yaşamı olduğunu gösterir. Halı saha ne kadar kalabalık ise rüya sahibinin çevresinin geniş olduğuna işaret eder.

Rüyada Kalabalık Bir Sahada Olduğunu Görmek

Rüya sahibi önemli işler için hazırlık yapıyordur ve bu işlerden önemli kazançlar elde edecektir. Çalışma arkadaşlarıyla iyi bir ekip çalışması içindedir. Hane içinde ise huzur dolu bir yaşam sürecek ve bekar ise evlenecektir.

Rüyada Büyük Bir Saha Görmek

Rüya sahibinin işleri yolunda gideceği gibi borçlarından da kurtulacaktır. Bir dönem sıkıntı içinde olan rüya sahibi sıkıntılarından kurtulacak ve daha güzel bir yaşama kavuşacaktır. Aile içi huzuru da bulacak olan rüya sahibi şanslı bir dönemdedir.