Skip to Content

Rüyada Sağır Görmek

Rüyada sağır görmek kişinin hayatındaki sorunları çözeceğine, karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde kullanacağına, sosyal hayatındaki sorunların sevdiklerinden aldığı destek ile üstesinden geleceğine, tüm sıkıntı ve engellerin çözüm yolunun bulunacağına, güzel ve mutluluk dolu günlerin çok yakında olduğuna işaret eder.

Rüyada Sağır Olmak

Rüyada sağır olmak rüya sahibinin beklemediği bir anda karşılaşacağı bir takım sorunlar olacağına ve bu sorunlar yüzünden istenmeyen bazı durumların gerçekleşeceğine, kişinin tutarsız davranışlarının aile bireyleri ile arasını açacağına ancak bu tatsızlıkların çok uzun sürmeyeceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin endişe ve korku duyduğu her olayın gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada Sağır Birini Görmek

Rüyada sağır birini görmek rüya sahibinin çevresinde kendisinden hoşlanmayan, her fırsatta kuyusunu kazan birilerinin bulunduğuna ve bu kişilerin rüya sahibine zarar vereceğine, hayatındaki sıkıntıların ve dertlerin her geçen gün artacağına, sevdikleri ile tartışmaya girmeye, şansının kötü, bahtının kapalı olduğu zor günlere işaret eder.

Rüyada Sağır Dilsiz Birini Görmek

Rüyada sağır dilsiz birini görmek kişinin sahip olduğu mal ve mülkü, zenginliği bazı olaylar sebebi ile bir anda kaybedeceğine, rüya sahibinin çok güvenerek ortak yaptığı bir işten olumsuz sonuçlar alacağına, hiçbir işinin yolunda gitmeyeceğine, zor günler geçireceğine, maddi ve manevi hasara uğrayacağına, sıkıntılar yaşayacağına, sabretmesi gereken endişe dolu günlere delalet eder.