Rüyada Saçların Uzadığını Görmek

Rüyada saçların uzadığını görmek kişinin hayatının uzadığını, verimli bir yaşam içinde olacağını anlatır. Eğer kişi beline kadar saçlarının uzadığını gördüyse hayatında önüne güzel fırsatlar çıkacak ve bunları en iyi şekilde değerlendirerek güzel işler yapacak, paralar kazanacak demektir.
Rüyasında kişi saçlarını ayaklarının topuklarına kadar uzadığını gördü ise bazı problemler ile yüz yüze gelecek ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacak demektir. Fakat sonucunda bunları çözecek ve feraha erecek demektir. Aynı zamanda yorumcular bu rüyayı beklemediğiniz bir anda müjdeli haber alacağınıza da yorar.

Rüyada Uzayan Saçlarını Kestirmek

Kişi saçlarını kestirdiğini gördüyse büyük bir sıkıntı dönemini atlatıp feraha kavuşacağına delalet eder. Bu rüya önünüze çıkan fırsatları kaçıracağınızı zararlarla iç içe olacağınızı ifade eder. Ümidinizi tam kestiğiniz vakitte beklemediğiniz bir şekilde hayatınız iyiye gidecek ve sıkıntılardan kurtulacaksınız demektir.

Rüyada Saçlarının Uzun Ve Bakımlı Olduğunu Görmek

Kişi böyle bir rüya gördü ise hayırlı bir ömre sahip olacak demektir. İmkanlardan en iyi şekilde yararlanacak, işinde en yüksek karları elde edecek, şansı yaver gidecek demektir. Parlak bir geleceğe sahip olacağını anlatan bu rüya kişinin kazançlı iş atılımları yapacağını da anlatmaktadır. Rüyada saçların döküldüğünü görmek kişinin bazı acı durumlar yaşayacağını ifade eder. Bu acının sebebi çok sevdiğiniz bir yakınınız olabilir. Rüya sahibi ailesinden destek alarak acılarını dindirecek ve yıkılmayacak anlama gelir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın