Rüyada Saç Yapmak

Rüyada saç yapmak, rüyayı gören kişi bekar ise, çevresindeki ahbaplarının da yardımıyla hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine delalettir. Rüyayı gören kimse evli bir bayan ise, eşinden gelecek kıymetli bir hediyeye, eşi ile birlikte çıkacağı tatile ya da bir kutlamaya delalettir. Rüyayı gören kimse erkek ise, ahbaplarını, ailesini ve arkadaşlarını rahatsız edecek bir takım dedikoduların içerisinde olacağına delalettir.

Rüyada Saç Yaptırmak

Rüyada saç yaptırmak, rüyayı gören kişinin kendi mutluluğu ve huzuru için her şeyi yapan, sevdikleri için fedakarlıktan kaçınmayan kişileri ifade eder. Rüya sahibinin çabalarının sonuç vermesi, aşk hayatında mutlu günler yaşayacağını ve çalışma hayatında da emeklerin karşılığının alınmaya başlaması manasına gelmektedir. Bir bayan saçını bir erkek kuaförüne yaptırdığını görürse, utanç verici, yüz kızartıcı bir durumla karşılaşacağı ve evliliğinin tehlikeye gireceği rivayet edilir.

Rüyada Kuaförde Saç Yaptırmak

Rüyada kuaförde saç yaptırmak, rüyayı gören kimsenin çocuğuna görücü geleceği ya da görücü olarak gidileceği rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kimse bekar ise hayırlı bir kısmet ile sözleneceğinin ya da nişanlanacağının işaretidir. Rüyayı gören kimse erkek ise çevresi tarafından ahlaki açıdan eleştirileceğine ve ağır sözler işiteceğine delalettir. İş hayatı açısından olumlu sonuçların olacağını işaret eden bu rüya, maaş zammına ve başarılı projelere delalettir.

Rüyada Saç Yapmak (Psikolojik Yorum)

Rüyada saç yapmak, rüyayı gören kişinin reel hayatta cinsel açıdan kötü zamanlar geçirdiğini, kafasını bu mevzuya çok yorduğunu ve kendini yetersiz, eksik hissettiği için psikolojisinin alt üst olduğuna işarettir. Aynı zamanda kişinin yüksek egolu olduğu manasına da gelmektedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın