Rüyada Saç Kestirdiğini Görmek

Rüyada saç kestirdiğini görmek, rüyayı gören kimse genç ise ömrünün uzunluğuna delalet eder. Rüyada kadının saçını kestirmesi evli ise kocası ile arsında yaşanacak olan sıkıntıya delalet eder. Rüyada saç kestirdiğini görmek aynı zamanda da bazı âlimlere göre ağır başlı kimse olmaya, tedbirli olmaya ve işlerinde emin adımlar atmaya delalet eder.

Rüyada Saçının kesildiğini Görmek

Rüyada saçının kesildiğini görmek, rüyayı gören kişinin uzun zamanda beri başkaları için yaşadığına, onarlın huzur ve ferahı için mücadele ettiğine, etrafında bulunan kimselere sürekli yardım ettiğine ve artık çok yorgun düştüğüne delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin sabırlı olmasının sonucunda işlerinin düzene gireceğine delalet eder. Rüya sahibinin yakın zamanda sabretmesi sonucunda işlerinde başarıya ulaşacak olmasına tabir olunur.

Rüyada Kendi Saçının Kestiğini Görmek

Rüyada kendi saçının kestiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında da özel yaşamında da kendisi sebebi ile başarı sağlayamadığına delalet eder. Rüyayı gören kişinin bazı davranışları ya da tembelliği sebebi ile başarılı olamadığına tabir olunur. Bazı âlimlere göre rüyayı gören kişinin doğru yolu bulacak olmasına ve hatalarını görerek telafi edecek olmaya delalet eder.

Rüyada Başkasının Saçının Kestiğini Görmek

Rüyada başkasının saçının kestiğini görmek, rüyayı gören kişinin iş yaşamında başarılı olmak için uğraşmasına nazaran etrafında bulunan kişilerin bu başarılarına engel olmak ve sabote etmek için uğraşacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın