Skip to Content

Rüyada Sabahlık Görmek

Rüyada sabahlık görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda aradığı aşka kavuşacağına, istediği ve arzu ettiği gibi bir aşk yaşayacağına delalet eder. Rüyada sabahlık görmek, rüya sahibinin özel yaşamına delalet eder. Rüya sahibinin rüyada gördüğü sabahlık eski ve kötü durumda ise yaşayacağı aşkın bir hayal kırıklığı ile sonuçlanacağına delalet eder.

Rüyada Sabahlık Giydiğini Görmek

Rüyada sabahlık giydiğini görmek, rüyayı gören kişinin gördüğü sabahlık güzel ve yeni ise rüya sahibinin muradına ereceğine, sevdiği kimseye kavuşacağına, mutlu bir aşk hayatı olacağına delalet eder. Rüyada eski, modası geçmiş ya da yıpranmış bir sabahlık giydiğini gören kimse ise âşık olduğu kimseden yana umut alamayacağına ya da mutsuz bir birliktelik yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada Beyaz Sabahlık Görmek

Rüyada beyaz sabahlık görmek, rüyayı gören kişinin eşine ya da sevgilisine karşı olan hislerinin temiz olduğuna, bu duygularının hiç eksilmeden her daim çoğaldığına, onu ilk gün ve hatta daha fazla sevdiğine delalet eder.

Rüyada Kırmızı Sabahlık Görmek

Rüyada kırmızı sabahlık görmek, rüyayı gören kişinin evli ise eşi ile bekâr ise sevgilisi ile doludizgin bir aşk yaşayacağına, aradaki anlaşmazlıkların çözümünün bulunacağına, hayatının düzene gireceğine, hareketli, mutlu ve huzurlu olacağına delalet eder.

Rüyada Pembe Sabahlık Görmek

Rüyada pembe sabahlık görmek, rüyayı gören kişinin onunla aynı hisleri taşımayacak olan bir kimseye bağlanacağına ya da âşık olacağına delalet eder.  Rüya sahibinin çok çabalamasına rağmen bu aşkın onun istediği gibi sonuçlanmayacağını sonunda anlayacağına delalet eder.