Skip to Content

Rüyada Rüya İçinde Rüya Görmek

Rüyada rüya içinde rüya görmek iletişim kurmaya çalıştıklarınızın farkında olmayı size gösterir. Bir rüyada uyandığınızda yaşadığınız şeylerin anlamın çok önemli olduğuna işaret eder. Rüyanın rüyanızdaki yaratıcısı yine kendinizsiniz dolayısı ile bu rüya; kendi durumunuzun farklı şekilde yansımasına dikkat çekmek şeklinde ilişkilendirilebilir.
Rüyada rüya içinde rüya görmek günlük işlere dikkatsizlik anlamına gelebilir. Ayrıca yalnızca rüya gördüğünüzü, rüya gördüğünüzün bilincinde olduğunuz halde bir şeyleri uyandırmadığınızı, müdahale etmek istemediğinizi ifade eder fakat daha büyük olasılıkla, bu kabul etmek istemediğiniz duyguları gizlemenin bir yoludur.

Rüyada Korkunç Rüyalar Görmek

Rüya görüntüleri gerçek hayat gibi değildir, çünkü bir rüya gerçekte bazı şeylerin dışsal bir hayatta sana zarar verebileceği gibi şeyler değildir, ancak sinema ekranında olduğu gibi bir görüntüdür. Bir silahla vurulduğunuzu gördüğünüzde gerçekte vurulmazsınız, size verebileceği zarar içinizdeki korku mekanizmasını çalıştırmak dışında başka bir şey yapamaz. Bu yüzden sizi korkutan her şey uykunuzun zihninin ekranına yansıtılan kendi korkularınızdır, rüya içindeki korkunç rüyalar da korkularınız ile yüzleşmeye işaret eder.

Rüyada Anlaşılmaz Rüyalar Görmek

Rüyalarda görülen tüm görüntüler; insanlar, hayvanlar, yerler, yalnızca kendi duygularınız, korkularınız, umutlar ve şaşkınlıklarınız uyku zihninizin görüntüleri olarak rüyaya yansır. Dolayısıyla hayalinizdeki insanın, bir şeyin ya da hayvanın resmini sana göstermek ve onun sahibi olmak mantıklıdır. Böylelikle, aslında kendiniz ile ilgili olmayan veya bilinçli olmadığınız şeylerle tanışırsınız ve onunla uğraşırsınız. Bu yüzden rüyaların yorumlanması güçtür, çünkü bu görüntüler kendinizden sakladıklarınızdır.

Ibrahim

Saturday 19th of December 2020

Rüya içinde birden fazla rüya gördüm en az 6 tane rüya dan uyandım sadece bir rüya içinde rüyadayken parmaklarımı saydım ama 5 taneydi bu rüya değil anlamına geliyor sanırım ama 5 taneydi ve o da rüyaydı. Yardımcı olursanız sevinirim

Esra

Saturday 23rd of March 2019

Rüyamda bir iki saatliğine uyumak için yatağa yatıyordum. Sonra rüya görmeye başlıyordum ve önce bir denizin içindeydim. Gerçek gibiydi ve her şey ne güzel dedim. Görüntü bir anda değişti. Bu rüyada da cinler beni rahatsız ediyordu. Rüya içinde rüya görüyordum. Nas ve Felak surelerini okudum ama benim içime girmeye çalıştılar. Beni susturmaya çalıştılar. O yüzden çok zorlanıyordum. Sesim çok tuhaf çıkıyordu. Boğuk boğuk ve farklı bir tınıyla bana ait değilmiş gibiydi. Bir yandan da kendimi uyandırmaya çalışıyordum ve bilincimi canlı tutup onlara teslim etmemeye çalışıyordum. En sonunda kendimi uyandırdım. Bu rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

leyla üstün

Tuesday 18th of July 2017

rüyamda evliyken başkasıyla evli olduğumu gördüm ama bununda bir rüya olduğunu anladım ve çok korkmuştum bunun ne anlama geldiğini merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim iyi günler