Rüyada Ruhun Bedende Ayrıldığını Görmek

Bu rüya emanetleri sahibine geri vermeye, hastanın iyileşmesine, hapisteki kişinin hapisten çıkmasına, bazen de uzun süredir görüşülmeyen kişilerle görüşüleceğine işaret eder.

Rüyada ruhun bedenden çıkarıldığını görmek, emanetleri sahiplerine vermeye veya hastanın hastalığından yahut hapis kimsenin hapislikten kurtulmasına yorumlanır. Bazen ruhun bedenden çıkarıldığını görmek, rüya sahibinin görüşemediği kimselerle görüşmesine yorumlanır.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Engin bekir tayfun

Rüyamda annemin öldüğü hastanenin önündeyim bahçe kısmında birden hava kızıllaşıyor rüzgarlar savruluyor ve kuvvetli bir ses heryeri kaplıyor öyleki kendimden geçirecek kadar bende nara atıyorum sesi absorbe edip kurtulmak ićin nafile sonuçlanıyor akabinde bedenim yukarı doğru çekiliyor tarifi olmayan acılar çekiyorum ve ruhum bu dünyada çekmediğim acılarla havada bedenimden çekiliyor kelime i tevhidi zorlukla söyleyebiliyorum bir an daha devam ettikten sonra uyanabiliyorum yorumlarınıza şimdiden teşekkür ederim

şeyma

rüyamda komutanların beni karşıdan karşıya geçirdiklerini gördüm

Didem

Mrb ruyamda normal insan boyutundan daha uzun 2 metre üstü zayıf buyuk ihtimal kadin gibi tanımadığım birinin bizim mutfakta pat diye yere düştüğünü ve ruhunun o an bedeninden çıkmaya çalıştığını ama zorlangini birinin o ölcek olanın üstüne uzandığını ve bian önce ölmesi için bütün ağırlığını ona verdiğini o ölen kişide titriye titriye canini veriyordu sadece titriyordu sanki ruhu bitürlü çıkamıyor bedeninden gibiydi. ondan sonra o ölenin beyaz kefendeki halini gördüm 2 metreden uzun bir kefende ama uzaktan gördüm bu ne demek acaba aciklarmisiniz?