Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek, rüyayı gören kişinin hilekâr ve sahtekâr bir düşmana sahip olduğuna delalet eder. Rüyada beyaz yılan zayıf ve güçsüz bir düşman olarak yorumlanıp görülen siyah yılan ise kinci ve oldukça güçlü olan düşmana yorumlanır. Yeşil yılan görmek ise dini anlamda düşmanlık besleyen kişiye delalet eder. Rüyada görülen sarı yılan inatçı ve tutuğunu koparan hileci birine yorumlanırken kırmızı yılan görmek ise bu düşmanın kendini fark ettirmeyen ve deşifre olmayan gizli düşmana yorumlanır.

Rüyada Renkli Yılan ile Dövüştüğünü Görmek

Rüyada renkli yılan ile dövüştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin düşmanı ile karşı karşıya geleceğine ve onunla birebir mücadele etmek zorunda kalacağına delalet eder. Rüyada dövüştüğü yılan ı yendiği ya da ona zarar verdiğini görmek ise gerçek yaşamda da düşmanı yeneceğine veya ona zarar vereceğine delalet eder. Rüyada renkli yılan ile mücadele ve dövüş sonunda yılanın ısırması ya da rüya sahibini alt etmesi ise gerçek yaşamda düşmandan zarar görmeye, kötülüğü yaşayacak olmaya yorumlanır.

Rüyada Çokça Renkli Yılan Görmek

Rüyada çokça renkli yılan görmek, birden çok yılan ve bu yılanların her birinin farklı renkte olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin düşmanlarının içinde bulunduğuna delalet eder. Bazı âlimlere göre rüyada çok renkli yılan görmek o yılın yağmurlu geçeceğine delalet eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!