Rüyada Rehin Görmek

Rüyada herhangi bir eşya ve mücevherinizi rehine verdiğinizi görmek, paranızı hesapsız harcadığınız için kısa süre sonra meteliksiz kalacağınıza işarettir. Rüyada rehin karşılığı para verdiğini görmek, yapılan iyiliklerin karşılığını görüleceğine işarettir. Rüyanızda herhangi bir eşyanızı veya mücevherlerinizi borç karşılığı rehin olarak verdiğinizi görmek, lüzumsuz ve gereksiz yere paralarınızı harcadığınıza işaret ile, eğer böyle devam ederseniz, kısa zamanda paralarınız bitecek ve parasız kalacağınıza işaretle tabir olunur.

Bir kişinin rüyasında kendisini bir yerde rehin olarak görmesi, onun çok günâh işleme­sine yorumlanır.

Rüyada yanına rehin olarak bir şeyin bıra­kıldığını görmek, başkasına zulmetmeye işâret eder. Rehin bırakan kişi, bıraktığı rehini verin­ceye kadar o adamdan onıı ister.

Rüyada görülen rehin, zillet ve rezilliğe muttali olmaya, yahut kendisi ile birisinin di­ğer bir insanın daima esaretinde kalmayı icap ettirecek bir şeye işâret eder.

Bazen rehin, mihnet ve muhabbetle müp­tela olmaya işâret eder.

Rüyada rehin görmek, kalbini sevgisiyle meşgul etmeye de işâret eder.

Kendisinin rehin edildiğini gören kişi çok günah işlediğine, cehennemde hapsedileceğine işaret eder. Bir şeyi yanına rehin olarak aldığını gören başkasına zulmeder.

Bazen de rehin, rehin baranın rehin bıra­kılan üzerine kötü zanm^Kzen de yolculuğa işâret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın