Rüyada Reddetmek

Rüyada reddetmek kişinin çok istediği, hep dua ettiği bir konuda isteklerinin yerini bulacağına, dualarının kabul olacağına, karşısına çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine ancak istediği sonucu alamayacağına, sevdiği birinden ihanete uğrayacağına ve bu konuda büyük bir üzüntü duyacağına, zor zamanlar geçirmeye, birçok problemin üstesinden gelmeye ve iyi işler yapmaya delalet eder.

Rüyada Birini Reddetmek

Rüyada birini reddetmek kişinin sosyal hayatında ya da aile hayatında bulunan biri ile büyük sorunlar yaşadığına ve bu kişiden bir süre uzaklaşmanın kendisine iyi geleceğini düşündüğüne, diğer türlü tartışmaların artacağına ve bu kişi ile arasının düzelemeyecek şekilde açılacağını düşündüğüne delalet eder. Bu rüya ayrıca rüyayı gören kişinin bu günlerde bir konuda aldığı kararların haklı olacağına ve kişiyi mutlu edeceğine de delalet eder.

Rüyada Parayı Reddetmek

Rüyada parayı reddetmek kişinin bu günlerde stres ve sıkıntı içinde olduğuna, bu konuyu çözmek için bazı yollar arayacağına, sevdiklerinden yardım alacağına ancak bu desteğin hiçbir işe yaramayacağına, stres ve endişe dolu bir dönemden geçmeye, kişinin tüm maddi olanaklarını kullanmasına rağmen rahata eremeyeceğine, sıkıntılardan kurtulamayacağına, bin bir türlü dert ile aynı anda başa çıkmaya çalışacağına ve gün geçtikçe sorunlarının artacağına, rüya sahibinin sabırla geçirmesi gereken uzun bir dönem olacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya kişinin huzursuz ve problem dolu bir sürece hazır olması gerektiğini söyleyen uyarı niteliği taşır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Şüheda

Rüyamda sevgilimin, dayımın hanımı ile önceden evlendiğini ve 2 çocuk sahibi olduğunu öğrendim. Sonradan boşanıp o kadının dayımla evlendiğini ve sevdiğim adamın da bana görücü geldiği gün dayımın hanımı bizim evde olarak görüyorum. Ben sevdiğim adamla tartışmaya başladım. Sonra isteme esnasında ben ona dayımın hanımını sevip sevmediğini sordum. O da bana o benim çocuklarımın annesi tabi ki seviyorum dedi. Ben odadan çıktım. Çok arada kaldım . Karar vermek için odaya girip artık sevdiğim adamla olmayacağımı söyledim. Rüyam bitti. Yorumlar mısınız?