Skip to Content

Rüyada Raptiye Görmek

Rüyada raptiye görmek, rüyayı gören kişi hakkında bilgi içeren bir rüya olarak yorumlanıyor. Rüyayı gören kişinin doğruluktan ve haktan yana olduğuna, insanları üzmekten sakındığına, ikiyüzlülük, dedikodu ve iftiralardan uzak durduğuna, bu tür insanları çevresinde barındırmadığına delalet eder. Rüya sahibinin iyi niyetli bir kimse olduğuna ve hak yolunda ilerleyerek haksızlıklara karşı durduğuna tabir edilip, her daim helal kazançtan yana olduğuna yorumlanır.

Rüyada Raptiye Yuttuğunu Görmek

Rüyada raptiye yuttuğunu görmek, rüyayı gören kişinin kendisini tehlikeli durumlara sokacağına, belalı kimseler ile tanışacağına ya da belalı olan işlerin içine gireceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bu işlere girişirken bilinçli olup canını ya da malını hiçe sayarak bu işlere girişeceğine delalet eder.

Rüyada Ayağına Raptiye Battığını Görmek

Rüyada ayağına raptiye battığını görmek, rüyayı gören kişinin bilmeyerek bazı kimselerin hoşuna gitmeyecek davranışlarda bunacağına, kalplerini kırarak onarlı üzeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin bu yaptığı hataların sonradan farkına vararak hatalarında dolayı pişmanlık duyacağına ve üzülüp sıkıntı yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Raptiye Topladığını Görmek

Rüyada raptiye topladığını görmek, rüyayı gören kişi içinde çevresi içinde hayırlı olarak kabul eden rüyalardandır. Rüyayı gören kişinin hanesinin genişleyeceğine evlat sahibi olacağına ya da akrabalarının arasında genişleme yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin gerçek dostlar edinerek çevresindeki insanlarında çoğalacağına yorumlanıyor. Rüya sahibin huzurlu ve rahat bir yaşam süreceğine de tabir olunur.