Rüyada Polis Olduğunu Görmek

Rüyada polis olduğunu görmek, pek hayırlı anlamlar içermemektedir. Rüyayı gören kişinin başından belanın eksik olmadığını veya bir türlü iyileşemediği bir hastalığa yakalandığını anlatır. Bu rüya kişinin çaresiz, dermanın olmadığı bir duruma düşmesi ile rivayet edilir. Bu rüya ile ilgili bir başka yorum ise rüya sahibinin resmi bir başvurusunun pozitif sonuçlanacağı ile ilgilidir.

Rüyada Polis Memuru Olduğunu Görmek

Polis memuru olduğunu gören kişi için bir olumlu bir de olumsuz bir anlam vardır. Rüya sahibi ileride üzücü bir olay yaşayacak demektir veya çalıştığı işyerinde terfi edecek diye yorulmaktadır.

Rüyada Sivil Polis Olduğunu Görmek

Rüyada sivil polis olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin işinde yüksek bir yere geleceğini anlatır. Ayrıca ihtimali yüksek alanında sükse yapmış güçlü bir insan olarak bilindiğini yorulmaktadır. Saygı duyulan bir kimse olan rüya sahibi, dürüst her zaman doğrunun yanında olan bir insan olduğu için herkesin ona güven duyduğuna delalettir.

Rüyada Arkadaşının Polis Olduğunu Görmek

Rüyada arkadaşının polis olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin yaşamış olduğu bir durum nedeniyle yardıma ihtiyacı olduğunu anlatır. Resmi bir dairede bir türlü halledemediği iş ile ilgili torpil veya tanıdık bir insan aramasına yorulmaktadır.

Rüyada Oğlunun Polis Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin eğer oğlu var ise veya diğer çocuklarından dolayı gururlanacağı ve yüzünün güleceğini sağlayacak bazı olaylar yaşayacak diye rivayet edilir. Buraya genel anlamda rüyayı gören kişinin çocuğunun başarısı sebebiyle ondan gurur duyacağı ile ilgilidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!