Rüyada Piyano Çalmak

Rüyada piyano çalmak, rüyayı gören kişinin dünya yaşamında arzu ettiği ve istediği her şeye sahip olacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyayı gören kişinin her istediğine kavuştuktan sonra dünya nimetlerine dalacak olmasına, zevk ve sefaya dalarak ahret yaşamını düşünmeyeceğine tabir olunur. Rüyada piyano çalmak, rüya sahibi işsiz ise iş bulur, bir işi var ve bu işi sevmiyor ise sevdiği bir ise girer.

Rüyada Birisinin Piyano Çaldığını Görmek

Rüyada birisinin piyano çaldığını görmek, rüyayı gören kişinin dünyevi zevklere düşkün olacağına, arkadaş ve dostları ile beraber mutlu ve eğlenceli bir hayat geçireceğine, dost toplantılarında bir araya geleceği arkadaşlarının olduğuna delalet eder. Rüyada piyano çalan kimseyi rüya sahibi tanıyor ise o kimse ile geçirilecek olan güzel günler ya da güzel sohbetlere delalet eder.

Rüyada Piyano Görmek

Rüyada piyano görmek, rüyayı gören kişinin dünya hayatına dalarak ahret yaşamını aksatacak olmasına delalet eder. Rüyayı gören kişinin aynı zamanda iyi ve güzel olarak gördüğü bir kimsenin aslında kötü niyetli bir kimse olduğunu öğreneceğine de tabir olunur.

Rüyada Piyano Sesi Duymak

Rüyada piyano sesi duymak, rüyayı gören kişinin hayatında yeni bir şans doğacağına bu şansı iyi değerlendirerek eline geçecek olan yeni fırsatları doğurabileceğine delalet eder. Rüyada piyano sesi duyma eline geçen şansı değerlendirerek çok başarılı olacağına ve arzu ettiklerine kavuşacağına tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın