Rüyada Pişmiş Et Yemek

Rüyada pişmiş et yemek, rüyayı gören kişi için oldukça hayırlı olan bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin geçim derdinin son bulacağına delalet eder. Rüyada pişmiş et görmek, rüya sahibinin borcu var ise borcunu kapatacak kadar bir kazanca kavuşacağına, maddi olarak rahatlayacağına, işlerinin yoluna gireceğine, eline geçen paranın çoğalmasının yanı sıra bereketleneceğine de delalet eder. Rüyada pişmiş et görmek ve yemek bazı âlimlere göre helal kazanca delalet edip rüya sahibinin kazancının artacağına yorumlanıyor.

Rüyada Pişmiş Et Yemeğini Yediğini Görmek

Rüyada pişmiş et yemeğini yediğini görmek, rüyayı gören kişinin omuzlarında olan sıkıntıları atacağına yükünün hafifleyeceğine delalet eder. Maddi olarak kazancın artmasına ya da maddi olarak ferahlamaya, borcun kapatılmasına, geçimin kolaylaşmasına ve helal kazanç elde ederek bereketli rızık ile tabir olunur.

Rüyada Haşlanmış Et Görmek

Rüyada haşlanmış et görmek, rüyayı gören kişinin sıkıntı ve problemlerinin sona ereceğine, mutlu huzurlu ve rahat bir yaşama geçeceğine delalet eder. Rüya sahibinin neşeli ve sevinçli günler yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Et Görmek

Rüyada et görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında gerçekleşecek olan yatırımın, atılımın ya da hazırlanan proje sonucunun başarılı olacağına ve de yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder. Rüya sahibinin iş hayatında ticaretinde arzu ettiği hedefe ulaşacağına, ailesi ile bağının kuvvetleneceğine tabir olunur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Zeynep

Rüyamda evimizin mutfağının bir kısmında su birikintisi var ama bulanık ve kirliydi. Ben ise o su birikintisinin başında oturmuşum ve iki elimi suya daldırıyorum. İçinden çok güzel taze taze balıklar çıkarıyorum. Farklı balıklar var. Büyük, küçük ve canlı, cansız balıklar bulunuyor. Ben de yanımdaki kardeşime bak burada çok güzel balıklar var diyorum. Elimi suya daldırdıkça balık çıkıyor. Balıklar bitmiyor. Bunun anlamı nedir?

Eylem

Rüyamda kendi evimde bir tencerenin içinde hem tavuk eti hemde kırmızı et karışık şekilde pişmişti. Tencerenin içinden kırmızı eti ayıklayıp yemeye çalıştım. Tencere çok yağlıydı. Rüyamın yorumlamasını yapar mısınız?

Mehmet

Rüyamda 2 arkadaşım ile bir lokantada haşlanmış tavuk ya da et yiyoruz. Masada kola da var. Ben çok fazla kola içiyorum. Sonra tabaklardan birinde az et kalıyor. Lokanta sahibi gelip tabaktaki eti yemek istiyor. İsraf olmasın diyor. Arkadaşlarımdan birisi yeme biz götürür evde yeriz diyor. Ben de gülüyorum ve boş ver bırak abi yesin diyorum. Sonra kalkıyor ve yürüyoruz ama ben çok susuyorum. Yemek yerken çok kola içtim hâlâ kola içmek istiyorum ama bakkala girip gazoz alarak içiyorum. Yorumlar mısınız?