Rüyada Pis Görmek

Rüyada pis görmek, rüyayı gören kişinin yaşana ya da yaşanacak olan bazı sıkıtılar sonucunda maddi anlamda oldukça büyük bir güçlük içine gireceğine, yeni iş oluşumu içine girenler için işin istenen getiride olmaması sebebi ile borcun artarak ödemesi güç olan bir parasal zarara uğranacağına delalet eder. Genel olarak maddi anlamda yanacak olan sıkıntıya delalet eden rüya bu parasal sıkıtı sebebi ile yanlış yolla sapmak ve günaha yönelmek olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Pis Tuvalet Görmek

Rüyada pis tuvalet görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanacak olan bazı sorunlardan ve bazı olaylardan ötürü oldukça sıkıntılı ve üzücü bir döneme gireceğine, ağız tadının kaçacağına delalet eder.  Rüya sahibinin yaşayacağı bu sıkıntıların, sorunların çözümünün uzun zaman alacağına, aile bireyleri tarafından da bu sıkıntı ve sorunlar sebebi ile tartışmalar yaşanabileceğine de yorumlanıp uzun bir dönem üzüntülü ve sıkıntılı bir zaman yaşanacağına yorumlanır.

Rüyada Pis Havuz Görmek

Rüyada pis havuz görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında ya da sosyal yaşamı içinde bazı aksaklıklar ve sorunlar ile karşılaşacağına, bu sorun ve aksaklıkların sonucunda oldukça sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet eder. Bunun yanı sıra bazı âlimlere göre rüya sahibinin elde edeceği başarı sonrasında düşman kazanacağına yorumlanıyor bazı âlimlere göre ise aile içinde yaşanacak olan tartışma ve üzüntü olarak yorumlanır.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın