Rüyada Perde Takmak

Rüyada perde takmak, rüyayı gören kişinin yakın zaman için bazı sıkıntılı durumlar içine düşebileceğine, sırrının açığa çıkacağına ya da bazı söylenti ya da dedikodular sebebi ile sıkıntılı günler geçireceğine delalet eder. Rüyasında evin kapısına perde taktığını görmek ise rızkın azalmasına ya da kısmetlerin kaçacak olmasına yorumlanır. Rüyada perde takmak bazı âlimlere göre ise rüya sahibinin bazı gizli kapaklı işler ile meşgul olacağına delalet eder. Rüya sahibinin evine başka birinin perde taktığını görmesi ise rüyayı gören kişinin birisinin sırrını öğreneceğine ya da kendisine sır olarak bir şey söyleneceğine yorumlanır.

Rüyada Perde Astığını Görmek

Rüyada perde astığını görmek, rüyayı gören kişinin iş yerine perde asıyor ise iş hayatında, evine perde asıyor ise aile hayatında bazı sıkıntılı olaylar ile baş etmek zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyada Perde Değiştirdiğini Görmek

Rüyada perde değiştirdiğini görmek, rüyayı gören kişi değiştirdiği perdeyi beğenmiyor ise hayatında yaşayacağı değişikliklerden memnun olmayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin yaşamında bazı değişikliklerin habercisi olan rüyada perde değiştirmek, genel olarak değişimden memnun olmamak ile tabir ediliyor.

Rüyada Perde Görmek

Rüyada perde görmek, rüyayı gören kişinin sır olarak sakladığı bazı şeylerin açığa çıkmasından endişe ettiğine delalet ettiği gibi bazı eş dost ya da akrabalardan gelecek olan zarara da delalet eder. Aynı zamanda istenmeyen bir misafirin konuk olacağında yorumlanıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın