Rüyada Pencereden Bakmak

Rüyada pencereden bakmak kişinin iş hayatında her sorunun üstesinden gelebilecek kadar deneyim sahibi olduğuna, zor günleri ve karşısına çıkan sorunları bu şekilde aştığına ve üstesinden geldiğine, tecrübelerinden faydalanarak kafasındaki projeleri hayata geçireceğine ve iyi yerlere geleceğine işaret eder.

Rüyada Pencereden Denize Baktığını Görmek

Rüyada pencereden denize baktığını görmek iş  hayatında başarılı işler yapacağına, adını duyuracağına, takdir kazanıp saygınlık göreceğine, iyi yerlere geleceğine işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin aile hayatınında düzen içinde olacağına ve mutlıuluğun her daim haneye hakim olacağına delalet eder.

Rüyada Pencereden Dışarı Bakmak

Rüyada pencereden dışarı bakmak kişinin tecrübeleri ile yeni projeler için adım atmaya istekli olduğuna ve çok başarılı olaacağına bu proje sayesinde kendi işini kuracağına delalet eder. Rüya sahibinin hayallerinin gerçek olacağına, mutluluğun kapısını çalacağına ve tüm güzelliklerin karşısında belireceğine de işaret eder.

Rüyada Pencereden Gökyüzüne Bakmak

Rüyada pencereden gökyüzüne bakmak kararlı ve planlı çalışan rüya sahibinin iyi yerlere geleceğine, yıllar sonrası için yaptığı planların tam da hayal ettiği gibi olacağına, sabırlarının başarı ile sonuçlanacağına ve hayatındaki herşeyin yolunda gideceğine delalet eder.

Rüyada Pencereden Bahçeye Bakmak

Rüyada pencereden bahçeye bakmak kişinin hayatında hakim olacak mutluluğa işaret eder. Rüya sahibinin hem aile hayatında hem de iş hayatında herşeyin yolunda gideceğine, hayal ettiği nokltalara geleceğine, maddi açıdan büyük bir rahatlama yaşayacağına, her durumun yolunda ve sıkıntısız ilerleyeceğine delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın