Rüyada Pencere Kapatmak

Rüyada pencere kapatmak kişinin en yakın arkadaşı olarak gördüğü, her sırrını her derdini paylaştığı biri ile arasının açılacağına, gün geçtikçe araya soğukluk gireceğine, ufak tatsızlıklara ve kavgalara da işaret eder. Bu durumun kişinin tüm arkadaşları ile arasına mesafe koymasına sebep olacağına ve hayatındaki hiçbir şeyi başkaları ile paylaşmayacağına da delalet eder. Ayrıca pencere kapatmak aile işlerinde bazı sıkıntıların olduğuna ve bu işlere burnunu sokanlara sert bir duruş sergileneceğine, uyarıda bulunulacağına delalet eder. Rüya sahibinin evli olması durumunda evlilikte yaşanacak sorunlara ve ilişkinin noktalanmasına, yönetici konumundaki kişiler için ise bu rüya işten çıkarması gereken çalışanları ile zor ve sıkıntılı konuşmalar yaşanacağına tabir edilir.

Rüyada Pencere Kapatıp Sonra Açmak

Rüyada pencere kapatıp sonra açmak kişinin kafasını karıştıran karasız olduğu bir durum olduğuna, bu belirsiz durumun kendisini strese sokacağına, endişe ve korku içinde yaşayacağına, gelecek için plan yapmakta zorluk çekeceğine delalet eder. Ayrıca bu rüya küs olunan kişiler ile barışma yoluna gitmeye, ayrılıkların son bulacağına ve barışılacağına da işaret eder. Genel olarak bu rüya iyiye işaret eder ve küslüklerin son bulması manasına gelir.

Rüyada Eski Bir Pencere Kapatmak

Rüyada eski bir pencere kapatmak bir konuda yapılacak hiçbir şey kalmadığını bilmeye rağmen uğraş vermeye, iş işten geçtikten sonra harekete geçmeye, çaba sarf etmeye delalet eder. Rüya sahibinin geç kaldığı adımlara ve hayal kırıklığı yaşamaya, zor günlere işaret eder. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin evli olması durumunda evlilikte yaşanacak sorunlara ve ilişkinin noktalanmasına, yönetici konumundaki kişiler için ise bu rüya işten çıkarması gereken çalışanları ile zor ve sıkıntılı konuşmalar yaşanacağına tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın