Rüyada Pembe Renk Görmek

Rüyada pembe renk görmek, rüyayı gören kişinin fazlası ile hayal dünyasında yaşayan bir insan olduğuna ve bu hayal dünyasından kendini sıyıramadığına delalet eder. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin herkesin iyilik düşünen ve herkesinde kendisi için iyilik düşündüğünü sanan bir kimse olduğuna tabir edilir. Uyarıcı bir rüya olup, rüya sahibinin gerçek yaşam ile birleşmesi gerektiğine delalet eder.

Rüyada Pembe Renk Elbise Görmek

Rüyada pembe renk elbise görmek, rüyayı gören kişinin herkesi kendisi gibi gören biri olduğuna herkese karşı gülen duyduğuna delalet eder. Uyarıcı özelliği olan bu rüya ile rüya sahibinin gerek yaşam ile yüzleşmesi gerekeceğine ve böyle devam ederse daha çok kırılacağına delalet eder.

Rüyada Pembe Renk Çiçek Görmek

Rüyada pembe renk çiçek görmek, rüyayı gören kişinin yakın zaman içinde arzu ettiği saf ve temiz aşkı bulacağına, ayaklarının yerden kesileceğine delalet eder. Ruhuna ve kalbine oldukça iyi gelecek olan bu aşk sayesinde rüyayı gören kişinin hayatta bakış açısı daha da güzelleşerek, hayattan daha da fazla zevk almaya başlayacağına tabir edilir.

Rüyada pembe Renkte Gömlek Görmek

Rüyada pembe renkte gömlek görmek, rüyayı gören kişinin bazı sıkıntılar yaşadığına ya da yaşayacağına tabir edilip, rüya sahibinin bu sıkıntı ve zorluklara karşı dayanabilecek olan güce sahip olduğuna yorumlanır. Rüya sahibinin oldukça sabırlı ve metanetli bir kimse odluğuna yorumlanıyor.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

serin kahraman

Rüyamda akıtma hamurdan tavanın içinde ekmek yapıyorum ekmek bir tanesi pişti ikinci üçüncü derken tavaya sığmadı sobam yanıyordu onun üstüne koydum ekmek öyle bir kızardı ki büyüdükçe büyüdü kocaman oldu o zamana kadar dayımın kızı ile yengem de bizim eve gelmiş benim evin içinde bana açma bazlamadan yığınla yaptılar bir bakıyorum birisi benim iplere çamaşır asıyor ben izin veriyorum assın ne olacak diyorum adamın biri beni uyarıyor böylelerini evine sokma diyor dışarı tertemiz fakat evimin içinde soba külü dolu bir başka yerde oğlumu ve kendimi uçurumun tepesinde görüyorum oğlum dikkat et alt tarafı uçurum diyorum fakat alt taraf bizim kızılırmak su dum duru içindeki taşlar gözüküyor ikimizde uçuruma düşmedik çok besit bir hareketle taşlara tutuna tutuna düz yola çıktık başka bir yerde ayrılmak üzere olduğum beni başka bir kadınla aldatan ve de üç yıldır görüşmediğim eşimi görüyorum pembe ve tertemiz fakat bu yattığı yatağın da benim emeğim olan yatak olduğunu görüyorum bir yatakta yatıyor oğlumu rüyamda uyarıyorum o uyku esnasında ne yaptığını bilmez oğlum baban sana tokat atar uzak dur diye uyarıyorum