Rüyada Pembe Gelinlik Görmek

Rüyada pembe gelinlik görmek, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, bekar genç kızların hayallerini süsleyen bir kimse ile tanışacağı ve hayallerindeki düğün ile dünya evine girecekleri rivayet olunmaktadır. Rüyayı gören kimse bekar bir erkek ise çok güzel bir bayan ile tanışacağı ve aklının başından gidecek şekilde aşık olacağı rivayet olunmaktadır. Rüyayı gören kimse eğer evli ise kızına ya da kız kardeşine bir kısmet geleceği ve evleneceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Pembe Gelinlik Giymek

Rüyada pembe gelinlik giymek, rüyayı gören kimsenin uzun zamandır hayalini kurduğu hayatı artık yaşayabileceğine, isteklerine zahmetsiz bir şekilde tek tek kavuşacağına delalettir. Bu rüya aynı zamanda bir erkeğin kız çocuğunun olacağına ya da kız çocuğu olan bir bayan ile dünya evine gireceğine işarettir. Rüyayı gören kimse bir erkek ise gerçek hayattaki bazı uygunsuz hareketlerinden dolayı çevresindeki kimselerden ağır eleştiriler alacağına ve bu eleştiriler sebebiyle çevresindeki herkesle bağını koparacağına rivayet edilmektedir. Rüyada pembe gelinlik giymek aynı zamanda rüya sahibinin umutlanmasına, hayatında güzel şeyler olacağına, muradına ermesine, kısmetinin açılmasına, isteklerinin gerçekleşmesine delalettir.

Rüyada Pembe Gelinlik Almak

Rüyada pembe gelinlik almak, rüyayı gören kişinin güzel haberler alacağına, kısmetinin açılacağına, haneye gelecek bir bebeğin haberine, çocuk sahibi olmakta zorlanan kimseler için güzel haberler almaya ve sıkıntılı günlerden ömür boyu sürecek mutlu günlere kavuşmanın işaretçisi bir rüyadır.

Rüyada Pembe Gelinlik Görmek (Psikolojik Yorum)

Rüyada pembe gelinlik görmek, rüyayı gören kişinin temiz bir pembe gelinlik görmesi güzel ve rüya sahibini mutlu eden bir ilişkisi olduğuna, pis bir gelinlik görmesi ise biraz huzursuz ve mutsuz bir ilişkisi olduğuna işarettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Kübra

Evli olan kız kuzenim rüyasında pembe çiçekle süslü beyaz bir gelinlikle beni görmüş. İnşallah o çocukla evlenmemiştir demiş. Sonrasında o dediği çocuk ile evlendiğimi görmüş. Onunla evlenmiş diyerek yakınmış. Çocuğu tanımıyor. Ben de bir gün önce Ramazan ayının ilk günü bir yirmili yaşlarda bir çocuğun cami minaresinde ezan okurken ve birden çarpılır halde gördüm. Sesi çok güzeldi. Ezanı mükemmel okuyordu ve bir anda çarpılır gibi oldu. Beni sıktılar. Ondan önce de bir arkadaşımı rüyamda gördüm. Bana dua et diyordu ama sebebini söylemiyordu. Bunların anlamı nedir?