Rüyada Patates Almak

Rüyada patates almak, rüyayı gören kişinin arzu ettiği ve son derece çok isteyerek başladığı işten alnının akı ile çıkacağına ve sonunda hayal ettiği yere geleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin helalinden kazanç elde edeceğine, sabrının sonucunda da arzu ettiği yere geleceğine ve arzu ettiği kazancı elde ederek geçimi sağlamanın ötesinde kazanç elde edeceğine delalet eder. Rüyada patates almak aynı zamanda rızkının artmasına ya da eşya satın almaya yorumlanıyor. Patatesi marketten aldığını görmek zam almaya, tarladan almak gelirin yükselmesine, sokak satıcısından almak ise plansız hareket etme sonucunda maddi anlamda sıkıntı yaşanabileceğine tabir edilir.

Rüyada Pişmiş Patates Aldığını Görmek

Rüyada pişmiş patates aldığını görmek, rüyayı gören kişinin rüyayı gören kişinin bir süre dinleme isteğine, erkenden emekliye ayrılma arzusuna delalet edip bir süreliğine sadece kendi ile kalma isteğine yorumlanıyor.

Rüyada Çürümüş Patates Aldığını Görmek

Rüyada çürümüş patates aldığını görmek, rüyayı gören kişinin aileye yakın olan ya da akrabaları ile arasında yaşanacak olan tartışmaya delalet edip iplerin kopma noktasına geleceğine yorumlanır. Rüya sahibinin sağlık açısından sıkıntı yaşayabileceğine yorumlanmasının yanı sıra ekonomik bir krize, gelirde yaşanacak olan azalma ya da yeni bir giderin çıkması sonucunda gelirin yeterli olmamaya başlamasına da tabir edilir. Gelirde yaşanan düşmesi ile aile arasında da huzursuzluğun yaşanmasına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın