Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek kişinin hayatının zorlu sınavlarla dolu olacağına, sürekli mücadele etmeye, rüya sahibinin zor şartlarda çalışacağına, çok zaman harcayıp, çok kafa yoracağına ve bu durumun sağlığını olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Bazılarına göre bu rüya kişinin her koşulda mutlu olmayı bilen ve karşısına çıkan zorluklara boyun eğmeyip her daim çıkış yolu bulan biri olduğuna bu nedenle büyük zorluklar çekmeden her soruna bir çözüm üreterek yoluna devam edeceğine, mutluluğun hayatından eksik olmayacağına delalet eder.

Rüyada Parmaklık Görmek

Rüyada parmaklık görmek kişinin her daim güzelliklere ve hayra ulaşacağına, rüya sahibinin kalbinin güzelliği sayesinde hiçbir kötülüğün kendisini bulamayacağına, her şeyin yolunda gideceğine, zarar vermek isteyenlerin ise oklarının kendisine döneceğine, sağlığının yerinde olacağına ve hayatta beklediği her şeyin tam da istediği gibi olacağına işaret eder.

Rüyada Demir Parmaklıklı Kapı Görmek

Rüyada demir parmaklıklı kapı görmek adaletin sağlandığına, yönetimin her şeye hâkim olduğuna, disiplin içinde yaşamaya, kötülük yapanlara fırsat verilmediğine işaret eder.

Rüyada Tel Örgü Görmek

Rüyada tel örgü görmek rüyayı gören kişinin bir iş ya da durum için yaşadığı yerden ayrılmasının gerekeceğine, gurbete gideceğine ancak aklının sevdiklerinde kalacağına, terk ettiği ailesini düşüneceği bu durumun yaptığı işteki başarısını etkileyeceğine ve sonunda başarısız olacağına işaret eder. Rüya sahibine gelecek mutsuzluğa, hüzne ve sıkıntılara da yorulur.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!