Rüyada Parfüm Koklamak

Rüyada parfüm koklamak, rüyayı gören kimsenin dünyevi bir takım mutluluklar yaşayacağına ve bir takım dünyevi zevkler tadacağına işaret eden bir rüyadır. Rüyada kötü kokulu bir parfüm koklayan kimse kendisine ve ailesine uygun olmayan bir kimsenin ile dünya evine gireceğine delalettir. Rüyada kötü koku bir parfüm sürmek hayırsız ve gereksiz ilme rivayet edilir. Rüyada parfüm sürmek, gizlenen bir takım şeylerin su yüzüne çıkacağına, bazı dedikoduların ve rüya sahibinden gizlenen şeylerin açıklanacağına delalettir.

Rüyada Parfüm Görmek

Rüyada parfüm görmek, rüyayı gören kişinin hayırlı ve namuslu bir bayan ile evleneceğine işarettir. Rüyayı gören kimse bayan ise, zengin bir beyefendi ile dünya evine gireceğine delalettir. Rüyada pahalı bir parfüm aldığını gören kimsenin reel hayatta zenginleşeceği, bolluk ve bereket içerisinde yaşayacağı, ucuz parfüm alan bir kimsenin ise, az miktardaki bir kazanca delalettir.

Rüyada Esans Görmek

Rüyada esans görmek, rüyayı gören kimsenin bir takım sırların olduğuna ve bu sırların insanlar tarafından öğrenileceğine ve yayılacağına işarettir. Rüyada esans sürdüğünü gören kimse, bazı dedikoduları öğreneceği, başkasına esans sürdüğünü gören kimsenin kendisinin bir dedikoduyu yayacağını, rüya sahibine bir başkasının esans sürmesi ise kendisine verilecek bir sırra delalettir. Aile ya da akraba fertlerinden birine esans sürülmesi bir takım sırların öğrenileceğine delalettir.

Rüyada Parfüm Koklamak (Psikolojik Yorum)

Rüyada parfüm koklamak, rüyayı gören kişinin dünyevi şeylerden hoşlandığının, eğlenceyi çok sevdiğinin, renkli ve çevresi tarafından sevilen bir kişiliği olan bir kimse olduğuna işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın