Rüyada Papatya Görmek

Rüyada papatya görmek, rüyayı gördüğünüz güne kadar çektiğiniz tüm sıkıntılardan kurtulmaya ve bundan sonra yeni bir refah zamanı yaşamaya işaret eder. Papatyayı kopar­mak çok istediğiniz bir arzunun yerine geleceğine, birisinden pa­patya almak, o adam ile çok kuvvetli bir dostluk kurulacağına, bi­risine papatya vermek, o kimseye hayırlı bir işin yapılmasına yar­dım etmeye, kırda papatya toplamak, elinde demet yapmak, ummadığınız bir paraya kavuşup onu elde tutmaya işarettir.

Papatyanın beyaz yapraklarını koparmak hiç kimseyle dost olmamaya, evdeki vazoda tek papatya görmek, yeni bir yardımcı almaya işaret eder. Rüyada papatya çiçeği görmek, değişik şekillerde duruma göre ve çiçeğin rengine göre yorumlanmıştır. Rüyanızda bir kimseden papatya aldığınızı görmeniz, o kimse ile dostluk kuracağınıza işaretle tabir olunur. Rüyada papatya çiçeği görmek, hanımınızın akrabalarına işaretle de tabir edilmiştir. Hanım tarafından çok akrabaya sahip olacaksınız demek şeklinde tabir ediliyor demektir. Rüyada papatya topladığınızı görmeniz, zengin bir adam­dan (veya aileden) bir kız alacaksınız, şeklinde yorumlanır.

Yabani papatyalardan topladığınızı görmek, yüzü güzel fa­kat hareketleri şöyle böyle bir erkek veya kadınla karşılaşacağınıza işarettir. Rüyada ortası sarı güzel bir papatya görmek, güvenilir bir dost veya iyi bir kadınla karşılaşmakla tabir edilir.

Bir kimsenin rüyada bir başkasından pa­patya aldığını görmesi, o kişi ile olan dostluğa işâret eder.

Bazen papatya görmek, güzel ve şerefli bir kadına işâret eder.

Bazen de papatya, hanımın akrabalarına işâret eder.

Rüyada bir dağın eteğine düşmüş papatya­ları topladığını görmek, devlet reisi tarafından gelecek bir hediyeye işâret eder.

Bazı kere de papatya görmek, hilekâr ve beceriksiz bir hizmetçiye işâret eder.

Papatya toplamak hediyeye almaya işâret eder.

Birinden papatya aldığını görmek o kişiyle gelişecek dostluğa işaret eder. Papatya topladığını gören kişiye devlet büyüklerinden hediyeler gelir.

Rüyada papatya iyi niyetli, yardım seven, herkesi hoş tutan bir ahbap, dost olarak yorumlanır. Papatya toplayan genç kız veya erkek böyle birine sevgi duyar. Baharda kırda papatya görmek hoş umut ve hayallerdir.

Rüyada birisinden papatya aldığını görmek, o kimse ile olan dostluğa yorumlanır. Bazı yorumcular, güzel bir kadın ile yorumlamışlardır. Papatya çiçeği, hanımın akrabalarına yorulur, şeklinde de yorumlanmıştır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Özlem ela

Rüyamda bir daire almışım inşaatına gitmiştim geri çıktığımda yerlerde beyaz papatyalar vardı kafamı kaldırdım üzerimde bal arıları onları ısırmasınlar diye tedirgin etmeden kovalamaya çalıştım ama bir iki bir iki ayaklarımda duruyorlardı sabah kalktım çok dua ettim içim çok ferah inşallah Rabbimin müjdeleridir 😊

Yakup omay

Ruyamda bir dagin eteginde cenaze gordum ve cenaze yerini dolasarak papatya topladim o papatyalari sevdigim kiza verdim sonra papatyalar soldu ve papatyalari bana geri verdi daha sonra birlikte giderken benim ayagim kesildi. Yorumlayabilirmisiniz.

HALE ŞENOL

Rüyamda kırda papatyalar gördüm ve olağanüstü büyuklükteydiler. Kocaman yaprakları ve gövdeleri vardı. Ayrıca papatyalar konuşuyorlardı
Anlamını merak ediyorum lütfen paylaşın yanıtlayın 💖