Skip to Content

Rüyada Özlem Görmek

Rüyada özlem görmek, rüyayı gören kişinin bazı mecburi durumlar sebebi ile ailesinden ve sevdiklerinden ayrı kalarak hasret çekeceğine delalet eder. Aynı zamanda rüya sahibinin bu dönemde daha duygusal olacağına alacağı iş ya da özel yaşam kararlarında mantık yerine duyguları ile hareket etmeyi tercih edeceğine delalet eder. Rüyada özlem görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin hassas yapıya sahip bir kimse olduğuna yorumlanır.

Rüyada Özlem Duyduğunu Görmek

Rüyada özlem duyduğunu görmek, rüyayı gören kişi rüyada özlem duyduğu kişiye karşı gerek yaşamda da özlem duyuyor olabileceği gibi aralarına girecek mesafe sebebi ile ayrılıkların yaşanabileceği ve hasretlik çekileceğine de tabir edilir. Ayrıca rüya sahibinin uzun bir yolculuğa çıkacağına da delalet eder.

Rüyada Özlem Duyulan Kişi ile Kavuştuğunu Görmek

Rüyada özlem duyulan kişi ile kavuştuğunu görmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüyada hasretinin sona erdiğini ve özlem duyulan kişi ile kavuştuğunu görmek, dualarının kabul olacağına, çok istediği bir şeyin gerçekleşeceğine, mutlu ve huzurlu günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada Geçmişi Özlediğini Görmek

Rüyada geçmişi özlediğini görmek, rüyayı gören kişinin rüyası hayır olarak delalet eder. Rüya sahibinin geçmişten bu yana çok arzu ettiği ve hayali kurduğu bir şeyin yakın zamanda gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin Sevgilisine ya da sevdiği kimseye kavuşma gibi bir hayali bulunuyor ise bununda gerçekleşeceğine tabir edilir.