Rüyada Otobüs Yolculuğu Görmek


Rüyada otobüs yolculuğu görmek hayatınızda olan zorluklardan kurtulacağınıza işaret eder. İşlerinizle ilgili sorunlar yaşayıp çıkmaza düşeceğinize fakat kısa zaman sonra birçok kişi ile birlikte bu zorluklardan kurtulacağınıza işaret eder.

Rüyada Otobüsle Uzun Yolculuk Yapmak

Hayalleriniz ve amaçlarınız için sabırsızlandığınıza işaret eder. Tüm bu hayallerinize her geçen gün daha da yaklaşacaksınız ve zaman sizden yana ilerleyecektir.

Rüyada Otobüs Kullanmak

Yaptığınız yolculukta otobüsü siz kullanıyorsanız güzel günler sizi beklemektedir. Sevdikleriniz de arkanızda duracak ve bu güzel günlerde yanınızda olacaktır.

Rüyada Bozuk Yolda Otobüs Yolculuğu Yapmak

Yorucu ve zor günlerin geçeceğine, yerinde gitmeyen işlerinizin yakın zamanda düzeleceğine ve feraha erişeceğinize işarettir.

Rüyada Kalabalık Otobüste Yolculuk Etmek

Kısa zaman içerisinde sizi sevindirecek güzel haberler alacağınıza bu haberlerle birlikte hayatınızın değişeceğine işarettir. Ayrıca sevdiğiniz kişilerle çıkacağınız kısa bir yolculuğun habercisi olduğu şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Çift Katlı Otobüste Yolculuk Yapmak

Sizi zor duruma itecek olaylarla karşılaşacağınıza işaret eder. Bekâr birisi için evlilik için tanışacağı kişiyle sorunlar yaşayacağını ve ilişkisinin biteceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ailecek Otobüs Yolculuğu Yapmak

Sevdiklerinizle birlikte ibadet amaçlı kısa bir yolculuğa çıkacağınıza işarettir.

Rüyada Otobüste Uyumak

Sizin için yararlı olacak yeni işlere yelken açacağınız ve size zorluklar çıkaran sevmediğiniz kişilerden uzaklaşacağınız anlamına gelir. Mutlu ve sağlıklı günlerin sizin için kapıda olduğuna işaret eder.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Şule sönmez

Rüyamda uzun zamandir cok sevdigim biri ile otobus yolculugu yapiyordum yanimda hic sevmedigim ama sevdigim kisinin arkadasi oaln biri daha vardi benim kucagimda kedi sevdigim kisinin kucaginda ise kopek vardi sonra kopek bana dogru yaklasi ve kedi aniden kayboldu kopek benim kucagima geldi

Yılmaz ustaoglu

Rüyada ham kumaşlar görüyorum top top sonra onların üstüne basıyorum daha sonra otobüsle kalabalık bir şekilde seyahat ediyorum otobüs sanki dolmus gibi insanlar üst üste gitmeye çalışıyor.