Rüyada Otobüs Görmek

Rüyada otobüs görmek, bir yola işaret eder. Yani rüya sahibi yakın zamanda bir yolculuğa çıkabilir. Ayrıca uzun süredir görüşülmeyen bir dost ya da akraba varsa rüyayı gören kişi bu insanı tesadüfen görecek ve iki taraf yeniden bir araya gelecektir. Diğer taraftan kişi, rüyasında kendisini otobüsün içerisinde görürse bu, bir haksızlığa uğrayacağı anlamına gelir. Bu yüzden çevredeki insanlardan gelecek kötü niyetli hareketlere karşı dikkatli olmakta, haksızlıklar karşısında suskun kalmamakta fayda var.

Rüyada Otobüse Binmek

 • Rüyada otobüse binmek, hem son derece iyi hem de hoş olmayan şeylerin yaşanacağını gösterir. Rüyasında otobüse bindiğini gören kişi, hasret kaldığı insanlarla özlem giderir ve onlara kavuşur. Uzun süreli ayrılıklar son bulur ve iki taraf da birbiriyle doyasıya vakit geçirir.
 • Fakat bu rüyanın bir diğer tabiri ise rüya sahibinin bazı insanlarla gerginlik yaşayacağı şeklindedir. İlerleyen süreçte kişi, hiç ummadığı şekilde bazı insanlarla tartışabilir ve bu gerginlik yüzünden stres yaşayabilir.

Rüyada Otobüs Yolculuğu Yaptığını Görmek

 • Rüyasında otobüs yolculuğu yaptığını gören kişi gelecek dönemde hayırlı bir davet alacaktır. Bu davet sonucunda gerçekleşen olaylarla birlikte kişi son derece güzel şeylerle karşılaşacaktır.
 • Eğer rüyada yolculuk yapılan otobüsün içerisinde çok fazla insan varsa ve gürültülü bir ortam söz konusuysa, bu durum iş yaşantısında rekabete işaret eder.
 • Bunlara ek olarak rüyasında otobüsle yolculuk yapan kişi uzak olmayan bir bölgeye iş için gidebilir ve bu seyahat sonucunda eli dolu bir şekilde evine dönebilir.

Rüyada Kırmızı Otobüs Görmek

 • Bu rüya, verilen emek sayesinde iş yaşantısında çok büyük bir kazancın elde edileceğine, rahat edilen bir döneme giriş yapılacağına ve hem huzurun hem de sağlığın yerinde olduğu güzel bir hayat yaşanacağına işaret eder. Bu sayede çevredeki insanlar rüya sahibini daha çok sevecek ve çalışmalarını takdir edecektir. Fakat tüm bu olumlu süreç bazı insanların dikkatini çekebilir ve kıskançlık besleyen kişiler yüzünden kötü durumlarla karşı karşıya kalınabilir. Bu sebeple dikkati olmakta da yarar olacaktır.

Rüyada Beyaz Otobüs Görmek

 • Hane halkından birisinin bir izdivaç olayının içerisinde yer alacağına işaret eder. Ayrıca evlenmesi gündemde olan bu kişinin uzak bir yere gitmesi de söz konusu olabilir.
 • Eğer rüyayı gören kişi evlilik hazırlığı içerisinde ise bu rüya onun huzurlu ve mutlu bir evlilik gerçekleştireceğine delalet eder. Bu evlilik neticesinde bereketli bir hayat yaşamak mümkün olacak ve ilişki sırasında büyük problemlerle karşılaşılmadan huzurlu bir yaşam sürülecektir.

Rüyada Büyük Otobüs Görmek

 • Rüyada büyük bir otobüsün görülmesi, rüya sahibinin sevdiklerinden uzak kalacağına işaret eder. Yakın dostlarından ya da aile üyelerinden uzak kalmak, rüyayı gören kişiyi ruhsal açıdan negatif etkileyebilir ve zor anlar yaşatabilir. Fakat hasrete alışılması halinde kişi kendisini yeni yaşam alanına adapte etmeye çalışırsa dertlerinden kurtulup sıkıntısız bir hayata sahip olabilir.

Rüyada Belediye Otobüsü Görmek

 • Rüyada bir belediye otobüsü görmek, sosyalleşme arzusu içerisinde olan rüya sahibinin bir dostu aracılığıyla sık sık yeni insanlarla tanışıp eğlenceli ortamlara gireceğine işaret eder. Ayrıca bu süreçte aile içinde huzur yakalanacak ve hem aile hayatındaki hem de özel yaşantıdaki artan muhabbet sayesinde daha pozitif bir ruh haline bürünmek mümkün olacaktır. Tüm bu pozitif süreç iş yaşantısını da olumlu yönde etkileyecek ve başarılı sonuçlar alınacaktır.

Rüyada Boş Otobüs Görmek

 • Rüyada boş bir otobüsün görülmesi, çıkılacak bir seyahate ve yaşanacak stresli günlere işaret eder. Kişi, hayatında gerginliklerin hakim olduğu bir sürece girebilir ve bu stresli dönem yüzünden ruhsal sıkıntılar yaşayabilir. Tabii ki tüm bu sıkıntılar, güzel bir çaba uğruna çekiliyorsa sonunda mükafata ulaşmak da mümkün olacaktır. Çekilen cefalar sonucunda ticari kazanç elde edilip tüm bu zorlukların ardından arzu edilen mülke ve hayata kavuşmak mümkün olacaktır.

Rüyada Otobüs Dolusu İnsan Görmek

 • Yaşanan bazı talihsiz olaylar yüzünden pek çok sıkıntı çekileceğine, ilerleyen zamanlarda problemin köküne inilerek bu durumdan kurtulma yollarının tespit edileceğine işaret eder. Rüya sahibi yaşadığı talihsiz olaylarla ilgili beyin fırtınası yapacak ve bazı insanlardan fikir alacaktır. Bu sayede problemli işlerden başarıyla çıkabilecek ve düzlüğe kavuşacaktır.
 • Ayrıca bu rüya, bereketin kaçmasına, hanede tartışma çıkmasına ve hastalıklara da işaret eder.

Rüyada Otobüs Sürmek

 • Uzun süredir üzerine düşünülen ve gerçekleştirmek için pek çok yere başvuru yapılan bir projenin yakın dönemde hayata geçeceğine, çok iyi sonuçlar ortaya çıkacağına ve büyük fırsatların kapısının aralanacağına işaret eder. Bu süreçte yapılan işte çok iyi bir insanla tanışılacak, bu insanla beraber yeni projelerin peşinden koşulacak ve daha büyük kazançlar elde edilecektir. Çıkılan yolda elde edilen büyük başarılar hayatı güzelleştirecek ve saygınlık kazanılacaktır. Ayrıca kazanılan tecrübe ile diğer insanlara da yol gösterilecek, rehberlik edilecektir.

Rüyada Otobüs Beklemek

 • Eldeki bir miktar kazancın yatırıma dönüştürüleceğine, herkes tarafından çok sevilen ve takdir edilen biri olunacağına, problemlerin çevredeki insanlardan gelecek destekler sayesinde çözüm bulacağına işaret eder. Tüm bunlarla birlikte kişi ruhsal anlamda büyük bir gelişme yaşayacak ve rahata kavuşacaktır. Ayrıca iş yaşantısında da güzel gelişmeler kendisini bekliyor olacak ve iyi bir zamla karşılaşıp güzel işlerin altına imza atacaktır. Rüyanın görüldüğü dönemde gelen bir iş teklifi söz konusuysa bu teklife olumlu yanıt vermek önemli kazançlar sağlayabilir.

Rüyada Otobüs Durağı Görmek

 • Rüyasında otobüs durağı gören kişinin bazı konularda sabırlı bir şekilde beklemesi gerekir. Aceleye gelen işlerde menfaate uygun sonuçlar alınamayabilir. Bu sebeple hem özel hayatla alakalı hem de kariyeri ilgilendiren konularla ilgili bir karar alırken sabırlı davranmak, güzel düşünmek daha doğru olacaktır. Mantık çerçevesinde doğru kararlar alınması halinde güzel seçimler yapılacak ve başarılı sonuçlara ulaşmak mümkün olacaktır.

Rüyada Otobüs Durdurmak

 • Rüyayı gören kişi, sevdiği bir insanın kendini kötü bir durum içerisinde bulmasını önlemek için bazı tanıdıklarını araya sokacak ve umulmadık şekilde zor bir işin altına girmesine rağmen adeta tereyağından kıl çeker gibi bu işin üstesinden gelmeyi başaracaktır. Bu başarı sayesinde pek çok kişinin takdiri kazanılacak ve rüya sahibi iyi bir mal varlığına kavuşacaktır. Ayrıca kazanılan paralar hayırlı işlerin devamında kullanılacaktır. Bu süreçte rüyayı gören kişi yeni bir şehre taşınabilir, önemli fırsatlar ve hediyelerle karşılaşabilir.

Rüyada Otobüs Kaçırmak

 • Sıkıntıların çoğalmasına, problemlerin artmasına yorulur. Rüyasında otobüs kaçırdığını gören kişi, çok güvendiği bir insanın yapacağı anlayışsız bir hareket sebebiyle sıkıntı yaşayabilir. Rakipleri sırrını öğrenebilir ve bu yüzden o insanla artık görüşmek istemeyebilir. 
 • Bazı yorumlara göre rüya sahibinin içinde yer aldığı aileden hoşnut olmayan bir bireyin söyleyeceği kötü sözler sebebiyle rüya sahibi çok üzülebilir.

Rüyada Otobüs Bileti Almak

 • Rüya sahibinin yaşadığı problemlerden kurtulmak için çok önemli bir fırsatla karşılaşacağını gösterir. Bu fırsat sayesinde kişinin hayatında çok olumlu değişiklikler ortaya çıkacak ve tüm bu gelişmeler onun daha mutlu olmasına katkı sağlayacaktır. Gelecek olan harika haberler ile sıkıntılar birer birer aşılacak ve başarılı fikirler sayesinde daha güzel sonuçlar elde etmek mümkün olacaktır. Kişinin hayatı yoluna girdikten sonra çevresi tarafından takdir edilen biri haline gelecek ve herkesin sevdiği birisi olacaktır.

Rüyada Otobüs Satın Almak

 • Rüyasında otobüs satın aldığını gören kişi için maddi anlamda son derece güzel gelişmelerin kapıda olduğunu söylemek mümkündür. Bu rüya mal ve mülk konusunda bereketli günlerin yaşanacağına işaret eder. 

Rüyada Otobüs Kazası Görmek

 • Rüya sahibinin yakın bir dönemde kuracağı bir ortaklık sebebiyle büyük zarara uğrayacağına işaret eder. Bu zarar yüzünden oldukça zor zamanlar geçirilecek ve kötü niyetli insanlar yüzünden rüyayı gören kişi istenmeyen durumlarla başa çıkmak zorunda kalacaktır. Ayrıca kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düştüğünü gören rüya sahibi üzüntülü bir döneme girebilir. Yaşanan süreçte maddi kayıplar, ruhsal problemler, sağlık sorunları söz konusu olabilir.

Rüyada Otobüs Kazasından Kurtulmak

 • Rüya sahibinin var olan bir sıkıntıdan herhangi bir hasar almadan kıl payı kurtulacağını gösterir. Bu rüya, bütün zorlukların geride kalacağını, ağır sonuçları olacağı düşünülen bir işin altından zararsız bir şekilde çıkılacağını ve rüyayı gören kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağını anlatır. Bu süreçte rüya sahibinin sadaka vermesinde de fayda olacaktır. Verilecek sadakalar belaların def edilmesinde ve kötü olaylardan daha az zarar alarak çıkılmasına destek olacaktır.

Rüyada Otobüs Çarpması

 • Çok hayırlı olduğu düşünülen bir işte ortaya çıkacak ve şiddetli tartışmalara neden olacak kötü bir olayın işaretçisi olarak yorumlanır. Rüya sahibi kendinden hiç beklenmedik bir konuda oldukça hatalı bir karar alabilir veya tecrübesi olmamasına rağmen bazı önemli adımlar atabilir. Bu adımlar sebebiyle mal varlığında büyük kayıplar yaşayabilir ve önemli sorunlarla karşı karşıya kalabilir.

Rüyada Otobüsün Devrildiğini Görmek

 • Kaza-bela ya da mağlubiyet gibi anlamlar taşır. İş yaşantısında hiç tahmin edilemeyen bir kötü sonuç alınacağına, bu kötü neticenin ortaya çıkmasıyla birlikte yapılan hatalar üzerine uzun süre kafa yorulacağına ve maddi kayıpların ortaya çıkacağına işaret eder. Bu durum ruhsal sıkıntıların ortaya çıkmasına neden olabilir. Arka arkaya yaşanan bu tatsız gelişmeler duygusal ilişkilerin sağlığını zedeleyebilir.

Rüyada Otobüsün Bozulduğunu Görmek

 • Rüyada otobüsün bozulduğunu ve içindeki yolcuların zor bir durumda kaldığını gören kişi için pek hayırlı gelişmeler söz konusu değildir. Rüya sahibi gelecek dönemde bazı sağlık problemleri ile karşı karşıya kalabilir. Fakat çok fazla telaşa gerek yoktur çünkü bu problemler doğru müdahaleler ile ortadan kaldırılabilecek seviyede küçük ve önemsiz sorunlardır. İlk başta çok kötü gibi görünse de kişinin sakin kalması ve doğru adımlar atması halinde tüm bu sorunlar çabucak atlatılacaktır.

Rüyada Otobüs Tamir Etmek

 • Rüyayı gören kişinin kendisi için yeni yol açacak bazı konularda çalışmalar yapacağına delalet eder. Eğer rüyada tamir edilen otobüs eski ise pek çok kişi için güzel hayat imkanları sağlayacak adımlar atılacağı sonucunu çıkarmak da mümkündür. Yapılacak işler sayesinde rüya sahibi sadece kendisi için değil aynı zamanda çevresindeki insanlar için de güzel imkanlar sağlayacak ve güzel kazançlar elde edecektir.
Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın