Rüyada Otobüs Beklemek

Rüyada otobüs beklemek, rüyayı gören kişinin iş yaşamına yapmış olduğu atılımlar ya da yatırımlarının sonucunda bu dönemde ciddi bazı gelişmelerin olacağına bu gelişmeleri sonucunda da işin sonucundan umulandan daha kısa süre içinde gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyada otobüs beklemek aynı zaman da rüya sahibinin tatille ya da geziye çıkma arzusuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun seyahatler çıkma olasılığını artıran bir rüya olarak da yorumlanıyor.

Rüyada Otobüse Bindiğini Görmek

Rüyada otobüse bindiğini görmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevdiği insanlar ile birlikte olacağına ve bu ortamda olmaktan keyif alacağına, üstündeki stresi ve negatif enerjiyi böylelikle atacağına delalet eder. Rüyayı gören kişiye gelecek olan sevinçli haberlere de tabir edilip, haber sonrası çıkılacak olan yolculuğa da delalet eder.

Rüyada Otobüsten İndiğini Görmek

Rüyada otobüse indiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatı ya da iş yaşamı ile ilgili almış olduğu kararlarda değişiklik yapacağına farklı bir kulvar da hareket etmeye başlayacağına delalet eder. Rüyada otobüsten indiğini görmek, rüyayı gören kişinin hanesine gelecek olan misafire de delalet eder. Rüyayı gören kişini oldukça mutlu olacağına ve ailesi ve misafirleri ile beraber hoşça vakit geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Otobüs Terminalli Görmek

Rüyada otobüs terminali görmek, rüyayı gören kişinin beklentilerinin gerçekleşeceğine, hayallerine kavuşacağına ve de bu durum sebebi ile de oldukça mutlu olacağına delalet eder. Mutlu olan rüya sahibinin ailesi ve çevresi ile olan ilişkilerinin de güzelleşeceğine yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Ali batirov

Rüyamda her yolda sokaklarda 45 numaralı otobüs bekliyorum. Başka otobüsler gelip geçiyor, hüzünlü bir halde bekliyorum. Babam bir şeylere azarlamak için beni telefonla arıyor. Bende aramayı kabul etmeden dört gözle otobüsi bekliyorum. Sanki o otobüs geldiğinde her şey iyileşecek!…