Rüyada Ot Toplamak

Rüyada ot toplamak kişinin çok çalıştığına, çaba sarf edip, didindiğine ancak eline yeterli paranın hiç geçmediğine, nereye gittiğini anlamadan bütün parasını kaybettiğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin zaten ekonomik açıdan zorlanarak yaşadığına ve sıkıntılar içinde olduğuna, borç alarak, kredi çekerek hayatını sürdürmeye çalıştığına yine de haline şükrettiğine işaret eder. Bu rüya her gün şükreden kimselerin hanesinde bereketin artacağına tabir edilir.

Rüyada Taze Ot Toplamak

Rüyada taze ot toplamak kişinin bu günlerde maddi açıdan daraldığına ancak işlerinin açılacağına, şansının yaver gideceğine ve tekrar mutlu günlerine döneceğine, elinin bollaşacağına, rahat bir nefes alınacağına ve refah içinde yaşanacağına tabir edilir. Bu rüya uzak bir akrabadan kalacak miras ile zenginlik kazanmaya, evli çiftler için ikinci bir çocuğa sahip olmaya delalet eder. Rüyayı gören kişinin geçmişinden gelen bazı sorunlar olduğuna ve bunları çözmek, üstesinden gelmek için çok geç kaldığına da yorulur.

Rüyada Kuru Ot Toplamak

Rüyada kuru ot toplamak faydasız işlerle uğraşan rüya sahibinin geleceğini düşünmeden hareket ettiğine ve birikim ya da yatırım yapmadığına, faydasız işlerde zaman kaybettiğine delalet eder. Duygusal ilişkilerde bu rüya gereksi z kişiler ile uğraşarak zaman harcamaya, kendisi için uygun olmayan biri için uğraş verildiğine de tabir edilir. Rüyada kuru ot toplamak çalışma hayatında baş gösterecek bazı sorunlara ve emeğinin karşılığını almamaya da işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın