Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak çevresindeki insanlardan bir tanesinin rüya sahibi hayatında çıkan bir problemi çözmek için çabaladığını ve bunun için o dostunun veya akrabasının kendi sorunlarını ve işlerini bile ertelediğini anlatır. Rüya sahibine destek olan bu kişi bu sorunu çözecek ve kişiye verdiği destek sayesinde çok sevilecek demektir.

Rüyada Oruçlu Olduğunu Görmek

Rüyada oruçlu olduğunu görmek kişinin aile hayatında ve iş hayatında bazı güzel, mantıklı çalışmalar yapacağını ve bu çalışmaların sonucunda güzel bir gelir elde edeceğini anlatır. Rüya sahibinin elde ettiği gelir ile mallar alacak, hayatında var olan tüm sıkıntıları bitirecek, borçlarını sonlandıracak demektir.

Rüyada Oruç Bozmak

Rüyada oruç bozmak rüyayı gören kişinin en yakın arkadaşının veya akrabasının veya çok sevdiği bir insanın kendisinin arkasından konuştuğunu, onu kötülediğini ve haksız eleştiriler de bulunduğunu anlatır. Rüyada oruçlu olmak bir konu sebebiyle kararsız kaldığını anlatır. Tereddüte düşen rüya sahibi bir insandan destek alacak, ondan danışma alacak demektir.

Kişi kafasında olan şüpheleri bitirebilmek ve aydınlanabilmek için çaba sarf edecek anlamına gelir. Rüyada oruç tuttuğunu görmek kişinin hem işinde hem de ailesinde bazı problemler yüzünden sorunlar yaşayacağını, bu sorunların yaptığı projeler sayesinde teker teker biteceğini, kafasında olan tüm tasalardan, kuruntulardan kurtulacağını anlatır. Eğer rüya sahibi hasta ise hastalığı bitecek ve uzun bir süre sağlık problemi yaşamayacak demektir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!