Rüyada Oruç Bozmak

Rüyada oruç bozmak, rüyayı gören kimse orucunu bilinçli ve isteyerek bozuyor ise gerçek hayatta da bazı haram işlere bulaşacağı, Allah’ın hoşuna gitmeyen bir takım şeyler yapacağı rivayet edilmektedir. Kişi rüyada orucunu bilmeden bozuyor ise kişinin gerçek hayatta çok hayırlı haberler alacağına, hayır işleri ile meşgul olacağına ve hayallerinin gerçek olacağı bir döneme gireceğine delalettir.

Rüyada Unutarak Oruç Bozmak

Rüyada unutarak oruç bozmak, rüyayı gören kişinin kısmetinin açılacağına, şansının olumlu yönde döneceğine, helal rızık yiyeceğine, hayırlı işlerde bulunacağına,  karşısına çok güzel fırsatlar çıkacağına ve bu fırsatları değerlendirmesi gerektiğine rivayet edilmektedir.

Rüyada Oruç Bozduğunu Görmek

Rüyada oruç bozduğunu görmek, rüyayı gören kimsenin helalden uzaklaşıp harama bulaşacağı bir takım işlerle haşır neşir olacağına, rüya sahibinin bazı günahlar işleyeceğine delalettir.

Rüyada Bilerek Oruç Bozmak

Rüyada bilerek oruç bozmak, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta sonradan çok pişmanlık duyacağı bazı günahlar işleyeceğine, çok fazla af dileyip çok fazla tövbe edeceğine, vicdan azabı çekeceğine, Allah katında af olmak için elinden geleni yapacağına ve bir daha böyle günahlar işlememek için çok çabalayacağına işarettir.

Rüyada Oruç Tutmak

Rüyada oruç tutmak, rüyayı gören kimsenin gerçek hayatta dinine, imanına, ahlakına ve helal kazanca çok önem veren bir kimse olduğuna işarettir. Rüya sahibinin gerçek hayatta yaptığı hayırlı işlerin ve yardımların Allah katında çok değerli olduğuna işaret eden bir rüyadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın