Skip to Content

Rüyada Ölü Taşımak

Rüyada ölü taşımak kişinin açık fikirli olmaması sonucunda iş hayatında bazı sıkıntılar yaşayacağına ve istediği yere gelemeyeceğine işaret eder. Bazılarına göre ise bu rüya, kişinin geçmişte bir türlü unutamadığı ve üstünden atamadığı bir durumun olduğuna, bu durumun sürekli karşısına çıkarak rüya sahibini rahatsız ettiğine, kişiyi sinirlendirdiğine ve bu sebeple işine adapte olmakta zorlandığına da delalet eder.

Rüyada Ölü Bulmak

Rüyada ölü bulmak rüya sahibinin bu günlerde karşılaşacağı olumsuz bir durum olacağını haber verir ve bu durumun kişinin ailesini, sevdiklerini etkileyeceğine uzun bir süre çaba sarf edileceğine işaret eder. Rüyada evin dışında bir ölü bulmak ise hane dışında birinden, bir yabancı tarafından zarar göreceğine, evliğini de bu durumdan etkileneceğine ve rüya sahibinin eşi ile arasının bozulacağına tabir edilir. Rüyada yolda ölü bulmak ise kişinin yaptığı yatırımların sonuçlarının olumsuz olacağına ve büyük bir zarara uğramasına sebep olacağına işaret eder. Bekâr bir kimsenin bu rüyayı görmesi ise hayatında güzel giden bazı şeylerin olumsuzluklarla karşılaşacağına yorulur.

Rüyada Ölü Sevmek

Rüyada ölü sevmek kişinin maneviyatının her geçen gün zayıfladığına ve günaha meyilli bir hayat sürer. Bazılarına göre bu rüya, rüya sahibinin psikolojisini zorlayacak kadar zor günler geçireceğine, sağlığının bozulacağına ve tüm bunları aşmak için yardım alması gerekeceğine, tedavi göreceğine ancak kısa zaman içinde her şeyin yoluna gireceğine işaret eder.