Rüyada Ölmüş Dede Görmek

Rüyada ölmüş dede görmek, ölmüş birini diri olarak görmek sık görülen rüyalardandır. Aile büyüklerinden ölmüş birini görmek genellikle hayırla yorumlanır. Ölmüş dedenizi rüyanızda görmüş iseniz sizden dua beklediği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Dedeyi Temiz Kıyafetle Görmek

 Kişinin dünyada çok sevilen birisi olduğu ahretteki mekânının da iyi olduğunun habercisi olduğu söylenir.

Rüyada Ölmüş Dedeyi Kirli Kıyafetle Görmek

 Kişi dünyada ne kadar sevilen biriside olsa ahretteki mekânının pek rahat olmadığı, dünyada Salih ameller işlemediğinin işaretidir. Bazı tabirciler bu kişinin sizden dua beklediğini söylerler.

Rüyada Ölmüş Dedenin Dirildiğini Görmek

Hayra yorulmaz. Etrafınızdaki kişileri, özellikle dostlarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini bu kişilerin size ve sevdiklerinize zarar verebileceğini işaret eder. Bu kişiler tarafından iftiraya uğrayacağınız ve üzüleceğinizin habercisidir.

Rüyanızda Ölmüş Dedenin Size Haberler Verdiğini Görmek

Hayallerinize kavuşacağınız. Yakın zamanda gelecek ve ömür boyu devam edecek mutluluğun habercisidir.

Rüyada Ölmüş Dedenin Elini Öpmek

Hiç ummadığınız anda, ummadığınız yerden gelecek maddi ve manevi anlamda gelecek olan berekete, karşınıza çıkacak olan hayırlı, güzel ahlaklı kişilere delalettir.

Rüyada Ölmüş Dedenin Yürüdüğünü Görmek

İş yaşamınızda değişiklik yapıp denizin bıraktığı işe yöneleceğiniz veya davranışlarınızın dedenizin davranışlarına benzeyeceğinize delalettir.

Rüyanızda Ölmüş Dede İle Konuşmak

Rüyanızda dedeniz ile muhabbet ediyorsanız yakın zamanda dedenizin akrabaları veya bir dostundan sizin hakkınızda sevindirici haberler alacağınıza işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın