Rüyada Okul Bahçesi Görmek

Rüyada okul bahçesi görmek, kişinin yaşamında önemli bir eşikten atlayacağına, zor ve sıkıntı günler geçireceğine ve tüm bu yaşananlar sırasında akıl ve fikir sahibi bir kişinin yol göstericiliğini alarak bu zorlu durumdan kurtulacağına işaret eden bir tür uyarı niteliği taşıyan bir rüyadır. Rüyasında okul bahçesi gören, yaşamında ciddi değişimler yaşar ve eğer eğitim hayatına devam ediyor ise eğitimine yurt dışında devam eder, karşısına çok önemli iş teklifleri çıkar, tüm bunlara bağlı olarak da ciddi ve başarılı bir kariyeri olur.  Bir diğer anlamı da rüya tabircilerine göre yine eğitim hayatıyla ilgili olup, bu rüyayı gören kişinin eğitim yaşamında ciddi başarılara imza atarak, çok başarılı bir geleceği olacağı biçiminde yorumlanır.

Rüyada Okul Bahçesinde Oturmak

Rüyada okul bahçesinde oturmak, çok hayra yorumlanmayan bir rüyadır. Bu rüyayı gören kişi, hatalı davranışları yüzünden ciddi sıkıntılar çeker, yaşadığı bu sıkıntıyı kimse ile paylaşmaz ve yaşadığı sorunu tek başına çözmeye çalışır. Bu rüyayı gören kişi eğer evli ise maalesef evliliğinin ayrılık ile biteceğine ve evliliğinde ciddi anlamda telafisi zor sorunlar yaşanacağına, bekâr kişiler için ise eğitim yaşamına kalınan yerden devam edileceğine işaret eden bir rüyadır.

Rüyada Okul Bahçesinde Oynamak

Rüyada okul bahçesinde oynadığını gören kişiler gamsız, dertsiz tasasız kişilerdir. Hiçbir şeyi kendilerine dert etmezler. Yaşamları sorunsuz ve problemsiz geçer. Hayatından neşe ve mutluluk eksik olmaz, eğer bekar ise mutlu bir evlilik yapar.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

SÜLEYMAN KARA

Rüyamda okulun bahçesinde eski sevgilimi ve daha binlerce kız gördüm neredeyse erkek yoktu yanımda ıkı tane arkadasım vardı eve gidiyorduk