Rüyada Odun Taşımak

Rüyada odun taşımak rüyayı gören kişinin çok yakın zamanda karlı işlere yatırım yapacağına, işadamlarıyla arasının her zaman iyi olacağına delalet eder. Rüya sahibi uzun zamandır ulaşmak istediği o güce ve kudrete ulaşacak, kendine has üslubu tatlı dili ve genç kişiliği sayesinde etrafında sevilen bir insan olacak, iletişimini her daim kuvvetli tutacak demektir. Buna bağlı olarak rüyayı gören kişi çok para kazanacak, hayatına bolluk gelecek demektir.

Ayrıca rüya sahibi zengin bir insan olacak, amiri de oldukça varlıklı olacak anlamına gelir. Rüya sahibi bazı anlarda sağlık problemleri yaşayacak ama kendisine gereken önemi ve dikkati vereceği için çok önemli rahatsızlıklar yaşamayacak demektir.

Rüyada Odun Görmek

Rüyada odun görmek kişinin çok zor gördüğü bir işi kolay bir şekilde yerine getireceğine, ihtiyaçlarını gidereceğine delalettir. Odun aynı zamanda ahmaklık kalın kafalılık aşırı cimrilik anlamına gelmektedir. Kişiler odun yüklendiğini gördüyse namusu hakkında kötü söz söyletmeyecek anlamına gelir.

Rüyada Ateşe Odun Atmak

Rüyada ateşe odun atmak, kişinin dost gördüğü bir insanın kendisine bir anda düşman olacağını anlatmaktadır. İleriki yaşlarda güzel bir makam sahibi olabilme ihtimali var demektir. Eğer bu rüyayı evli bir kişi gördüyse eşiyle kavga edebilir anlamına gelir. Ayrıca bu rüya hayırlı kısmet para ve bereket olarak da adlandırılır. Yani odun genel olarak hayırlı şekilde yorumlanmaktadır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın