Skip to Content

Rüyada Nişanlandığını Görmek

Rüyada nişanlandığını görmek bekâr veya evli kişi için farklı yorumlanır. Bekâr bir insan için rüyada nişanlandığını görmek; çoğu kez kişini özlemlerine, korunma ve sevgi beklentilerine ve de ait olma isteğine yorumlanır. Evli veya nikâhlı birinin rüyasında nişanlandığını görmesi ise yeni bir döneme göstergedir.
Rüyada nişanlandığını görmek; çoğu tabircilere göre yeni bir kısmettir, kişi bekâr ise evlenerek muradına erecek, en güzel mutlulukların tadına bakacaktır. Rüyada nişanlanmak yardım, ortaklık, kısa süreli arkadaşlık, bir görevi paylaşmak ile ilgili açıklamalara konudur. Bu rüya bazen de ayrı bir eve çıkmaya, ailesinden uzakta kendi başına kalmaya yorulur.
Rüyada Arkadaş ile Nişanlandığı Görmek
Rüyasında çok yakın bir arkadaş veya samimi bir dost ile nişanlandığını görmek; kişinin doğru adımlar atacağına, güvendiği bildiği insanların yanında olduğuna rivayet eder.

Rüyada Sevgili ile Nişanlandığını Görmek

Rüyasında kişinin sevdiği, bildiği insan ile nişanlandığını görmesi; kişi bekâr ise istediği evliliğin gerçekleşeceğine, evli ise yeni bir iş yapmaya, ne olacağı belli olmayan ortak girişimlere karşılık gelir fakat rüyada beyaz ve açık renkli giysiler olumlu sonuçlar geleceğine işaret eder.

Rüyada Zorla Nişanlandığını Görmek

Rüyasında sevmediği istemediği biri ile nişanlandığını gören kişi gerçek hayatında hayal kırıklıkları, pişmanlık ve bocalama yaşar. Rüyada nişanlandığında kahkahalar, gülen insanlar görmenin üzüntüye, rüyada kendi nişanında ağlamak ve ağlayan insanlar görmenin ise iyiye işaret ettiği varsayılır.