Rüyada Nefes Alamamak

Rüyada nefes alamamak kişinin yakınlarından ya da çok sevdiği birisi tarafından mesafeli tavırlara maruz kalacağının işaretidir. Rüya sahibinin incineceği ya da kabalık sayılacak bir hareketin muhatabı olup, bu hareket karşısında büyük bir üzüntü yaşayacağı anlamındadır. Bu davranışın çok kıymet verdiği bir kimseden gelmesi sebebiyle aralarında tatsızlık olacak ve dostlukları ciddi zarar görecektir.

Rüyada Nefesinin Kesildiğini Görmek

Rüyada nefesinin kesildiğini görmek iki şekilde tabir edilir. Birincisi, kişinin bir hastalığa yakalanacağına ya da bir rahatsızlık sebebiyle zorluk çekeceğine işarettir. Bu rüyanın bir diğer yorumu ise rüyada nefesinin kesildiğini gören kişinin büyük bir mutluluk yaşayacağıdır. Bu mutluluk onun çok heyecanlanmasına sebep olacak türden bir mutluluktur. Bazı rüya tabircileri bu mutluluğu bir bebek dünyaya getirmek olarak yorumlarlar.

Rüyada Nefes Darlığı Çekmek

Rüyada nefes darlığı çekmek kişinin hayatına yeni bir sayfa açacağına işarettir. Rüya sahibi kendisini huzursuz eden, enerjisini aşağı çeken, işlerini aksatan hangi sebep varsa bütün bunlardan sıyrılacak bir hamle yapacaktır. Huzurunu kaçıran bir sevgiliyse onu terk edecek, iş ortağıysa ortaklığını bitirecek, aileden bazı kimselerse onlardan uzaklaşacaktır. Bunların hepsinde sıkıntı yaşıyorsa hepsinin üstünü örterek, hayatına yeni bir yön verecektir. Bu kararı ile doğru bir adım atmış olacak ve negatif olan konuların ondan götürdüklerini geri kazanacaktır. Ayrıca kişi bu kararının ardından büyük işlere girişip, başarı kazanacaktır.

Rüyada Nefessiz Kalmak

Rüyada nefessiz kaldığını gören kişi kibre kapılmaya meyilli bir kimsedir. Bu kibirli halleri yüzünden gerçeklerden uzaklaşacak, çevresinde oluşturduğu kötü izlenimi dahi görmezden gelecek ve bu tavrının sonunda da kendisi üzülecektir. Kibre kapılan kişi kaybettiklerini görüp, bu halini düzeltme yoluna gidecek ve hatasını onaracaktır. Aslında bu rüya kibre meyilli olan kişiye, bir şeyleri kaybetmeden ve hata yapmadan önce kendine gelmesi için yapılmış bir ikazdır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın