Rüyada Nazar Görmek

Rüyada nazar görmek; rüyanın detaylarına göre birçok farklı şekilde yorumlanabilir. Rüyada gözler, görme ve görme bilinci ile ilgilidir, dünya ile ilgili bu yönler hayatımızda çok büyük etkiye sahiptir. Gözümüz ve nasıl göründüğümüz, büyük bir duygu derinliği bırakır. Batıl inançlar arasında yer alan nazar (kem göz, kötü göz) bilinçaltında kötü bir tesire maruz kalmaktır.

Rüyada nazar görmek; gerçek hayatınızda hatalarınız yüzünden birilerini rahatsız ettiğinizi, pişmanlık duyduğunuzu ve bundan tedirgin olduğunuzu gösterir. Göz; kişinin doğru ve yanlış arasındaki vizyon ve ayrımcılığı temsil eder. Rüyada kem gözlerden rahatsız olduğunu gören kişi için bir tehlike söz konusu olabilir, toplumsal alanlarda çok daha dikkatli olmalıdır.

Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Kem gözlere, kötü bakışlara karşı etki gösteren nazar boncuğu pek çok etnik kökene sahiptir. Bu yüzden çok sayıda yoruma konudur.

Rüyada nazar boncuğu almak; uzun süredir görmediğin bir arkadaşınla buluşacağını gösterebilir. Koruyucu bir kişi ile ortaklığı ya da evliliği temsil edebilir.

Rüyada Nazar Boncuğu Toplamak

Rüyada nazar boncukları toplamak; birilerinin sizin için yapmak istediği kötülüklere engel olacağınız, kendinizi koruyacağınız anlamına gelir.

Rüyada Nazar Boncuğu Takmak

Rüyada nazar boncuğu takmak; ailenizden biriyle anlaşmazlığa düşeceğinizi ancak daha sonra her şeyin yoluna gireceğini gösterir.

Rüyada nazar boncuğu vermek; bir kişiye nazar boncuğu verir iseniz yakın gelecekte az miktarda paranız olacağını işaret eder, bir bebeğe nazar boncuğu takarsanız, bu, iyi nitelikleri ile çocuklarınızın güvende olduğuna simgedir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın