Rüyada Nazar Boncuğu Görmek

Rüyada nazar boncuğu görmek hayra yorulur. Kişinin hayatında maşallah dedirtecek kadar güzel ve büyük olaylar yaşanacağına delalet eder. Bu rüya, rüya sahibinin hayatının en güzel dönemine başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hayattan beklediklerinin olması, dileklerinin gerçekleşmesi, hep hayalini kurduğu şeylere yakın zamanda sahip olacağı şeklinde yorumlanır. Kişinin iş hayatında da istediği başarıları elde edeceğine, kariyerinde basamak basamak her gün yükseleceğine ve başarılarının her geçen artacağına, üzerinde çalıştığı projelerin ses getireceğine ve sabırla beklediği her şeyin sonuca kavuşacağına delalet eder.

Rüyada Nazar Boncuğu Takmak

Rüyada nazar boncuğu takmak hayattan beklenen, her daim gerçekleşmesi için dua edilen, gerçekleşmesi umuduyla yaşanılan bir dileğin artık gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada Nazar Boncuğu Toplamak

Rüyada nazar boncuğu toplamak rüya sahibi için açılacak kısmetine, hayatında güzel olayların gün ve gün artarak çoğalacağına, büyük müjdelere, ardı sıra gelen mutluluklara, gülen yüzlere tabir edilir. Ayrıca bu rüya gelecek iş tekliflerine, kariyerinde ilerlemeye ve iş hayatında kişiye sunulacak ve memnun edecek alternatiflere delalet eder.

Rüyada Nazar Boncuğunun Kırılması

Rüyada nazar boncuğunun kırılması uğursuzluktur ve kişinin alacağı kötü haberlere, kırgınlıklara ve mutsuzluklara delalet eder. Rüya sahibinin işlerinin bir anda tersine döneceğine, hayatına bir uğursuzluğun hakim olacağına, sabır gerektirecek kadar kötü günlere tanık olacağına işaret eder. Kişinin aile hayatında da yaşanacak huzursuzlulara, ufak tartışmalara ve kırgınlıklara da işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın