Rüyada Nar Yemek

Halk arasında da bereketin simgesi olarak kabul gören nar, rüyalarda da bereketi müjdeler.Çalışkanlığı ve helal kazancı işaret eder. Rüyada nar yemek rüya sahibinin evindeki bolluğun ve bereketin sadece haneye değil çevrelerindeki diğer kimselere de yansıyacağı, hayırlı bir döneme delalettir. Mesleki başarıların, çalışmaların rızklarını arttıracağı tabir edilir.

Rüyada Nar Tanesi Yemek

Kolay kolay yıkılamayacak bir kariyere delalettir. Rüya sahibinin ister kendi işinin patronu olsun isterse başka bir yerde çalışsın, yaptığı işte çok önemli noktalara geleceği ve bu başarı sayesinde büyük bir atılım yapacağı rivayet edilir.

Rüyada Tatlı Nar Yemek

Rüya sahibi bekarsa, varlıklı biriyle hayırlı bir izdivaca doğru yürüneceğine delalettir. Rüya sahibi evli ise ağız tadına, huzur dolu bir ortama işaret eder. Problemlerin adım adım çözümleneceği ve hayırlı evlatlara sahip olunacağı rivayet edilir.

Rüyada Nar Görmek

Genel olarak tatlı nar yemek gibi tabir edilen bu rüya bekar kimselerin evliliklerine, evli kimselerin hayırlı evlatlarına, refahlarına delalettir. Rüyada narın tanelerini görmek rüya sahibinin altın gibi mücevherat üzerinden yatırımların ele geçeceğine delalettir.

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Güzel ahlaklı ve dini değerlerine önem veren bir kimse olduğunu rüya sahibine müjdeler. İncelikli düşünen rüya sahibinin cömert bir kimse olduğu ve hayır yapmayı seven, yardımsever biri olduğu tabir edilir. Diğer tabircilere göre nar ağacı bereketi ve maddi refahı rivayet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın