Skip to Content

Rüyada Nar Ağacı Görmek

Bilindiği üzere nar bereketi temsil eder. Ancak rüyada nar ağacı görmek konusunda yapılan yorumlar ve bunlara ilişkin tabirler sadece bereket değil geçmişten günümüze iyi bir ahlakın simgesinin de nar olduğu yönünde bir kanıya varmanın temelini oluşturuyor. İnancı sağlam kimselerin aynı zamanda cömert olduklarına yönelik bu rüya tabiri kazandığının büyük bir bölümünü hayır yolunda harcayanların da ortak rüyası olarak geçmişten bugünümüze dek tabirinde alimlerin hemfikir olduğu nar ağacı aynı zamanda cennetle müjdelenmenin de bir belirtisidir.

Rüyada Nar Ağacından Nar Toplamak

Özellikle çocukluğunu köylerde geçirmiş kişilerin daha sıklıkta gördükleri bu rüya, rüyanın görüldüğü zamana dair bir atıf niteliği de taşır. Rüya sahibinin hayatında önemli kararlar alıp bunları uygulayacağına ve sonunda hedeflerine ulaşacağı yönünde de tabir edilen rüyada nar toplama, rüyanın devamında toplanan narların yenmesi ile alınan kararların daha çok iş değişikliği yönünde gerçekleşmesi durumunda terfi ya da bereket ile sonuçlanacağına dalalet eder.

Rüyada Nar Yemek

Eğer rüyanızda nar yediyseniz bunun çeşitli tabirleri narın niteliğine göre değişkenlik göstermektedir. Özellikle nar olgunsa bunun yorumu gelecek günlerde iyi insanlarla tanışma olarak, narın tadının ekşi olması durumundaysa tanışılacak kişilerin kötü niyetli olacaklarına dair tabir değer kazanır. Bunun da yol açacağı yanılmalardan ve kötü niyetli insanların yalanlarından uzak durmak rüyanın görülmesini bir işaret olarak kabul ettiğinizde yapacağınız bir harekettir.