Rüyada Namaz Kılan Birini Görmek

Rüyalarda da olsa bir ibadete tanık olmak her zaman hayra vesile olması kaydıyla rüyasında namaz kılan biriyle karşılaşan kişi için gelecek günler müjdeler ve huzurlu anlar yakındır. Rüyada namaz kılan birini görmek bütün tabir ehlince hep hayra yorulmasının yanı sıra rüya sahibinin temiz kalpli oluşuna dair de bir gönderme özelliği taşır. Herkesin ektiğini biçtiği bir dünya hayatı içinde düşünüldüğünde zaten rüyadan önceki gündelik yaşantısı iyilik ve hayırlarla geçmiş bir kişinin bu rüyaya rastladıktan sonra ömrünün sonuna kadar iç huzurunu elden bırakmayacağı vaat edilir.

Rüyada Namaz Kılan Kadın veya Erkek Görmek

Namaz kılan birini görmek hastalıklardan ve şerden uzak durmak bir yana kişinin her gününe şükredeceği bir hayat yaşayacağına dair de bir belirti özelliği taşır. Diğer yandan namaz kılan kişinin cinsiyetine dair rüya sahibinin bilgisi varsa bu durumda rüyanın tabiri bekarlar için “kısmet” niteliği taşıyacaktır. Üstelik rüyayı gören kişinin karşısına çıkacak bu hayırlı kısmet dini tam, imanı sağlam niteliklere sahip olacaktır.

Söz konusu rüyadan önce yaşanmış bütün yanılgıların bu rüyadan itibaren sona ereceği ve sonunda rüya ehline saygıda ve sevgide kusur etmeyecek bir sevgilinin karşısına çıkacağı müjdelenir. Bu özellikteki rüyalar elbette ilahi takdirin bir yansıması olarak da tabir edilir. Namazın dinin direği olduğu kabul edilirse böylesi bir rüyanın bir kurtuluş niteliği taşıması da oldukça doğal bir yorumu ifade eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın