Rüyada Mutsuzluk Görmek

Rüyada mutsuzluk görmek rüyayı gören kişinin iç ve dış dünyasında birçok çatışma içinde olduğuna, birçok hedefi bulunduğuna ancak bunları gerçekleştirmek için karşısına çıkan birçok engeli aşmak zorunda olduğuna, çoğu zaman iyi niyetli yaklaştığı konularda çevresindekilerin tahammülünü zorladığına, bu süreçte rüya sahibinin canının çok sıkılacağına, birçok sorunla uğraşacağına, manevi olarak çok yıpranacağına, oldukça stresli günler geçireceğine delalet eder. Bazı alimlere göre bu rüya kişinin çevresinde olan ve arkasından kuyusunu kazan bir takım kimseler olduğuna, bu kişilerin farkına varacak rüya sahibini bekleyen mutsuz ve hüzün dolu günlere işaret eder.

Rüyada Mutsuzluktan Ağlamak

Rüyada mutsuzluktan ağlamak rüya sahibinin güzel bir haber alacağına ve bu haber karşısında yüzünün güleceğine tabir edilir. Kişinin bu günlerde birçok sıkıntı ile başa çıkmaya çalıştığına ancak güzel günlerin yakın olduğuna, sorunları karşısında sevdiklerinden ve dostlarından yardım alacağına, bunalım sürecini bu şekilde atlatacağına ve sonunda hep mutlu olacağına tabir edilir.

Rüyada Mutsuz Olan Birini Teselli Etmek

Rüyada mutsuz olan birini teselli etmek rüya sahibinin kendisine karşı duygusal olarak kendisini yakın hisseden biri ile yakın zamanda görüşeceğine, onun hislerini anlamaya çalışacağına, hüznünü silmek ve tekrar mutlu olmasını sağlamak için çaba göstereceğine alamet eder. Bu rüya genel olarak karşılıksız aşka bazen de başkalarının onu sevmesine karşın onlara cevap vermemeye üzüntü içinde bırakmaya da yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın