Rüyada Mutsuz Görmek

Rüyada mutsuz görmek tahmin edildiği üzere bir sıkıntı habercisidir. Rüyasında mutsuz olduğunu gören kişi canını sıkacak bir olayla karşılaşır ve çok zorlu anlar yaşar. Rüyasında başkasının mutsuz olduğunu görmek de yine aynı manaya gelir. Rüyasında mutsuz olduğunu gören kişi yakın çevresinde ya da ailesinde olan biriyle tartışma yaşar. Tartışma sonrasında ise günlerce o anı düşünerek kahrolur.

 

Rüyada mutsuz olmak ya da bir başkasının mutsuz olduğunu görmek kötü haberlerin de işaretçisidir. Rüyada mutsuzluk görmek gerçek yaşamda da mutsuz olunacak ortamların içinde bulunmak anlamına gelir.

 

Rüyada Mutsuzluktan Ağlamak

 

Rüyada mutsuzluktan ağlamak yaşanacak olan kötü durumun ardından akan gözyaşının habercisidir. Ancak bu gözyaşından sonra her şey düzelmeye başlar. Gözyaşı geçer ve ferahlama dönemi başlar. Rüya sahibinin sıkıntılı sürecinde sabırlı olması ve fevri davranmaması gerekir. Rüyasında mutsuzluktan ağladığını gören kişi yaşadığı sıkıntıları artık bir kenara koymaya başlar ve güzel günler ardı ardına gelir.

 

Rüyada Ağlamak

 

Rüyada ağlamak çoğu zaman hayra yorulmuyor gibi düşünülse de aslında ferahlamanın habercisi olan bir rüyadır. Rüya alimlerinin hayırlı rüyalardan biri olarak kabul ettiği rüyada ağlamak, sıkıntılardan kurtulma sürecinin başlaması anlamına gelir. Rüya sahibi artık yaşantısındaki her sorunu çözmeye ve işlerini yoluna koymaya başlar. Rüyada ağlamak sıkıntıların gözyaşı gibi akıp gitmesi halidir. Yakın zaman içerisinde her şey beklenmedik şekilde yolunda gitmeye başlayacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın