Rüyada Müdürünü Görmek

Rüyada müdürünü görmek iki farklı şekilde yorumlanır ve olumsuz ya da olumlu olarak değerlendirilir. Bazılarına göre bu rüya şansı temsil eder, rüya sahibinin her işinin yolunda gideceğine, he işinin istediği gibi olacağına ve sonunda mutlu bir hayatının olacağına yorumlarken, diğer taraftan bu rüya bir takım kimseler tarafından uğursuzluk olarak yorumlanır ve rüyayı gören kişinin bugünlerde büyük sıkıntılarla karşılaşacağına işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin çok başarılı biri haline geleceğine, makam, mevki sahibi olacağına ve adını duyuracağına, söz geçireceğine delalet eder.

Rüyada Müdürünü Öpmek

Rüyada müdürünü öpmek rüyayı gören kişinin başarılı ve kararlı biri olduğuna, bunca yıl sıkı çalışmanın karşılığını artık alacağına ve yöneticisi tarafından takdir göreceğine, terfi edileceğine yorulur. Kişinin mesleğinde iyi yerlere geleceğine, herkes tarafından adının duyulacağı biri haline geleceğine, ön plana çıkacağına, rakiplerinin önüne geçeceğine, düşmanlarını yeneceğine delalet eder.

Rüyada Müdürünü Dövmek

Rüyada müdürünü dövmek rüya sahibinin müdürünün kendisine akıl danışacağına, bilgi alacağına ya da kendisinden destek isteyeceğine delalet eder. Bazen de bu rüya kişinin yöneticisine karşı bir iyilikte bulunacağına ve bu durumun ikisini daha sık bir araya getireceğine, dayanışma içine sokacağına, iki tarafın da mutlu olacağına işaret eder. Bu rüya kişinin müdürü tarafından her daim desteklenen kişi olacağına ve bu sayede rüya sahibinin iyi yerlere geleceğine, işinde daha başarılı olacağına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın